ЦИКЛОВА КОМІСІЯ

ТЕРАПІЇ ТА ХІРУРГІЇ

презентація циклової комісії
терапії та хірургії

Презентація
Акушерської справи

У кожного колективу є свій професійний центр. У Кам`янському медичному коледжі – це, без перебільшення, циклова комісія терапії та хірургії.

Наша основна теза для студента: «Якщо Вас захоплює романтика білого халату, а клятва Гіппократа здається урочистою, як гімн, тоді медицина – це Ваш шлях».

Наше кредо

Життя – це можливість. Скористайся нею.

Життя  – це мрія. Здійсни її.

Це твоє життя. Виборюй його.

Мати Тереза

ЗАВДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

  • Підготовка професійних, здатних до самоосвіти, захоплених та відповідальних фахівців головної ланки лікувального процесу.
  • Використання правових стандартів у практиці медичного працівника.
  • Формування фахових компетентностей у процесі використання інтерактивних технологій, симуляційних методів навчання, партнерської співпраці студентів з викладачами.
  • Підготовка до самостійної професійної роботи студентів через наближення практичних занять до реальних умов на клінічних базах закладів охорони здоров’я міста та області.

Голова циклової комісії

Якубович Наталія Олександрівна – лікар-терапевт, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. Наталія Олександрівна очолює обласне методичне об’єднання викладачів дисциплін терапевтичного профілю.

Коло науково-педагогічних інтересів

Формування професійних та соціальних компетентностей у студентів за допомогою інноваційних технологій у вищій медичній освіті.

ВИКЛАДАЧІ КОМІСІЇ

Маглиш Л.Б. – викладач клінічного медсестринства в акушерстві і гінекології, невідкладних станів в акушерстві і гінекології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Вишневський В.О. – викладач клінічного медсестринства в хірургії, психічного здоров’я, ПТСР, спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії.

Ігнатенко Т.Ф. – викладач клінічного медсестринства в акушерстві і гінекології, репродуктивного здоровся та планування сім’ї, спеціаліст першої кваліфікаційної  категорії.

Миршавка Л.І. – викладач клінічного медсестринства у внутрішній медицині, невідкладних станів у внутрішній медицині, спеціаліст першої кваліфікаційної  категорії.

Найда В.М. – викладач медсестринства в геронтології, геріатрії та паліативній медицині, медсестринства у внутрішній медицині, громадського здоров’я, спеціаліст першої кваліфікаційної  категорії.

Сушко С. М. – викладач клінічного медсестринства в хірургії, невідкладних станів в хірургії, ВМП та медицини надзвичайних ситуацій, спеціаліст першої кваліфікаційної  категорії.

Кікоть Ю.Г. – викладач медсестринства в хірургії, медсестринства в онкології, оториноларингології.

Каліон Г.В. – викладач дисциплін «Анатомії та фізіології людини», «Патоморфології та патофізіології», «Анестезіології та реаніматології».

Старіков В.Г. – викладач дисциплін «Військово-медичної підготовки та медицини надзвичайних ситуацій»,  «Оториноларингології».

ВИКЛАДАЧІ З ПОГОДИННОЮ ОПЛАТОЮ

(лікарі вищої кваліфікаційної категорії):

Борощук В.О. – завідувач відділенням кардіологічної інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичного допомоги», викладач обстеження та оцінки стану здоров’я людини, клінічного медсестринства у внутрішній медицині, клінічного медсестринства у професійній патології, обстеження та оцінка стану здоров’я людини.

Яковлева І.П.– лікар медицини невідкладних станів, КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ДОР», викладач анестезіології та реаніматології, медсестринства у внутрішній медицині.

Кікоть Ю.В. – заступник головного лікаря з лікувальної справи медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровського металургійного комбінату», викладач медсестринства в сімейній медицині, медсестринства в геронтології, геріатрії та паліативній медицині.

Куриш В.О. – завідувач хірургічним кабінетом, лікар-хірург, викладач медсестринства в хірургії, медсестринства в онкології.

Сталь І.В. –  завідувач підстанції Центральної, лікар медицини невідкладних станів Кам’янської станції екстреної медичної допомоги-відокремленого підрозділу, викладач анестезіології та реаніматології.

Гоцирідзе О.К. – завідувач відділенням сімейної медицини, лікар загальної практики КНП КМР «УПМСД №3», викладач медсестринства в сімейній медицині.

Філонович Л.М. – лікар-анестезіолог КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», викладач анестезіології та реаніматології.

Кондратюк В.В. – лікар-анестезіолог КНП КМР «Міська лікарня №7», викладач анестезіології та реаніматології.

Події

Викладачі циклової комісії терапії та хірургії розуміють складність поставлених перед ними завдань.

Підготувати сучасних професіоналів своєї справи з високим ступенем відповідальності.
Мотивувати до подальшого навчання, кар’єрного зростання, розширення професійного простору.
Сформувати стійку особисту відповідальність за власне здоров’я  для професійного успішного довголіття.
Спрямувати майбутню діяльність на впровадження здоров’я збережувальних технологій серед населення.
Узгоджувати власну траєкторію розвитку з викликами часу. 

Справжній медик повинен вчитися все життя

Висококваліфікований викладацький склад циклової комісії, сучасне матеріальне оснащення профільних тренажерних кабінетів і навчальних аудиторій, комп’ютерна техніка, навчально-методичні матеріали дозволяють сумлінно виконувати нелегку, але почесну місію виховання і підготовки висококваліфікованого медичного працівника.

На особливу увагу заслуговує дисципліна «Медсестринство в акушерстві і гінекології». Відпрацьовується кожна маніпуляція. Вміння правильно зорієнтуватися і надати екстрену допомогу не тільки породіллі, але й новонародженій дитині. Це той випадок, коли очі бояться, а руки роблять потрібну справу.

Стало традиційним проведення здоров’я зберігаючих заходів до Всесвітнього дня медичної сестри, заходів з профілактики інфекційних захворювань, щодо дотримання протиепідемічних норм завдяки широким зв’язкам з громадскістю через соціальні проєкти.

Зосередженні на ключових поняттях

Симфонія з алгоритму дій, точності сенситивних навичок, краса професійності у злагоджених діях студентів. Вони не підведуть.

Внутрішні хвороби – насправді складні, тому лікар-викладач, як досвідчений фахівець, покроково розкриває клініку хвороби та обстеження пацієнта.

Медицина катастроф та невідкладних станів потребує особливих навичок.

Професійне
зростання викладача

Викладачі циклової комісії терапії та хірургії працюють над реалізацією проблеми “Розвиток системи навчання і підвищення кваліфікації викладачів – невід’ємна частина підвищення якості сучасної медичної освіти”…

Формування соціальних компетентностей студента-медика

Навчання у закладі вищої освіти – важливий період життєдіяльності молодої людини, який потребує соціально-психологічної адаптації. Тому одним з провідних завдань педагога…

РЕЗЮМЕ

Ключовий меседж – зв’язок поколінь, зростання майстерності викладача і професійної підготовки студентів; рейтинговий підйом навчального медичного закладу; збагачення інформаційного глобального простору доступною, необхідною медичною інформацією. Це поліпшує прогноз на майбутнє сучасної медицини. І ми наполегливо крокуємо до нього.