ЦИКЛОВА МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ

ТЕРАПІЇ ТА ХІРУРГІЇ

презентація ЦМК терапії та хірургії

Презентація Акушерської справи

У кожного колективу є свій професійний центр. У Кам`янському медичному коледжі – це, без перебільшення, циклова комісія терапії та хірургії.

Наша основна теза для студента: «Якщо Вас захоплює романтика білого халату, а клятва Гіппократа здається урочистою, як гімн,тоді медицина – це Ваш шлях».

Наше кредо

Життя – це можливість. Скористайся нею.   Життя  – це мрія. Здійсни її.
Це твоє життя. Виборюй його.

Мати Тереза

ЗАВДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

  • Підготовка професійних, здатних до самоосвіти, захоплених та відповідальних фахівців головної ланки лікувального процесу.
  • Використання правових стандартів у практиці медика.
  • Формування фахових компетентностей у процесі використання інтерактивних технологій, симуляційних методів навчання, партнерської співпраці студентів з викладачами.
  • Підготовка до самостійної професійної роботи студентів через наближення практичних занять до реальних умов на клінічних базах закладів охорони здоров’я міста та області.

Голова циклової комісії

Якубович Наталія Олександрівна – лікар-терапевт, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Наталія Олександрівна очолює обласне методичне об’єднання викладачів терапії та хірургії.

Коло науково-педагогічних інтересів

Формування професійних та соціальних компетентностей у студентів за допомогою інноваційних технологій у вищій медичній освіті.

ВИКЛАДАЧІ КОМІСІЇ

Завішева Л.І.– відмінник охорони здоров’я, викладач акушерства, гінекології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Маглиш Л.Б.– викладач клінічного медсестринства в акушерстві і гінекології, невідкладних станів в акушерстві та гінекології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Шитикова Т.В.– викладач внутрішньої медицини, патологічної анатомії, фізіології, спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії.

Найда В.М. – викладач медсестринства в геронтології, геріатрії та паліативній медицині, медсестринства у внутрішній медицині, громадського здоров’я, спеціаліст першої кваліфікаційної  категорії.

Миршавка Л.І.–викладач клінічного медсестринства у внутрішній медицині, невідкладних станів у внутрішній медицині, спеціаліст першої кваліфікаційної  категорії.

Сушко С. М. – викладач клінічного медсестринства в хірургії, невідкладних станів в хірургії, ВМП та медицини надзвичайних ситуацій, спеціаліст першої кваліфікаційної  категорії.

Ігнатенко Т.Ф. – викладач клінічного медсестринства в акушерстві і гінекології, репродуктивного здоровся та планування сім’ї, спеціаліст першої кваліфікаційної  категорії..

Кікоть Ю.Г. – викладач медсестринства в хірургії, медсестринства в онкології, оториноларингології.

ВИКЛАДАЧІ З ПОГОДИННОЮ ОПЛАТОЮ

(лікарі вищої кваліфікаційної категорії):

Борощук В.О. – завідувач відділенням кардіологічної інтенсивної терапії, лікар-анастезіолог КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичного допомоги», викладач обстеження та оцінки стану здоров’я людини, клінічного медсестринства у внутрішній медицині, клінічного медсестринства у професійній патології.

Яковлева І.П.– лікар медицини невідкладних станів, КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ДОР»,викладач анестезіології та реаніматології, медсестринства у внутрішній медицині.

Кікоть Ю.В. – заступник головного лікаря з лікувальної справи медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровського металургійного комбінату», викладач медсестринства в сімейній медицині, медсестринства в геріатрії, геронтології, паліативній медицині.

Куриш В.О. – завідувач хірургічним кабінетом, лікар-хірург, викладач медсестринства в хірургії, медсестринства в онкології.

Сталь І.В. –  завідувач підстанції Центральної, лікар медицини невідкладних станів Кам’янської  станції екстреної медичної допомоги-відокремленого підрозділу.

Викладачі циклової комісії терапії та хірургії розуміють складність поставлених перед ними завдань.

Підготувати сучасних професіоналів своєї справи з високим ступенем відповідальності.
Мотивувати до подальшого навчання, кар’єрного зростання, розширення професійного простору.
Сформувати стійку особисту відповідальність за власне здоров’я  для професійного успішного довголіття.
Спрямувати майбутню діяльність на впровадження здоров’язбережувальних технологій серед населення.
Узгоджувати власну траєкторію розвитку з викликами часу. 

Справжній медик повинен вчитися все життя

Висококваліфікований викладацький склад циклової комісії, хороше матеріальне оснащення профільних тренажерних кабінетів і навчальних аудиторій, комп’ютерна техніка, навчально-методичні матеріали дозволяють сумлінно виконувати нелегку, але почесну місію виховання і підготовку медика.

На особливу увагу заслуговує дисципліна «Клінічне медсестринство в акушерстві і гінекології». Відпрацьовується кожна маніпуляція. Вміння правильно зорієнтуватися і надати екстрену допомогу не тільки породіллі, але й новонародженій дитині. Це той випадок, коли очі бояться, а руки роблять потрібну справу.

Стало традиційним проведення здоров’язберігаючих заходів до Всесвітнього дня медичної сестри, заходів з профілактики інфекційних захворювань, щодо дотримання протиепідемічних норм завдяки широким зв’язкам з громадскістю через соціальні проекти.

Зосередженні на ключових поняттях

Симфонія з алгоритму дій, точності сенситивних навичок, краса професійності у злагоджених діях студентів. Вони не підведуть.

Внутрішні хвороби – насправді складні, тому лікар-викладач, як досвідчений фахівець, покроково розкриває клініку хвороби та обстеження пацієнта.

Медицина катастроф та невідкладних станів потребує особливих навичок.

РЕЗЮМЕ

Ключовий меседж – зв’язок поколінь, зростання майстерності викладача і професійної підготовки студентів; рейтинговий підйом навчального медичного закладу; збагачення інформаційного глобального простору доступною, необхідною медичною інформацією. Це поліпшує прогноз на майбутнє сучасної медицини. І ми наполегливо крокуємо до нього.