Майбутні бакалаври медсестринства

Зміни до розкладу та необхідні на початку вересня у Кам’янському медичному коледжі: прийшли першокурсники, на «злеті» випускники, в яких у навчальному процесі вже вагомо переважає практика. Але! Зміни якісно та змістовно інші! На свіжих аркушах нової інформаційної площини з’явився в навчальному закладі розклад для здобувачів освіти бакалаврату денного та вечірнього відділення. Це означає, що кроки розвитку коледжу стрімко ширшають і наші випускники, працюючі медичні працівники середньої ланки міст і селищ Дніпропетровської області, мають змогу отримати вищу освіту з отриманням ступеню Бакалавра медсестринства. Це повна відповідність стандартам та вимогам сучасної медицини та Європейським стандартам. Ми відкрили їм двері не тільки нашого коледжу, а й можливості успішно адаптуватись в європейській медицині.

Та все ж щиро плекаємо надії, що наші випускники впевнено стануть на захист здоров’я українців. Колектив медичного коледжу багато та плідно працював, щоб поповнити, оновити матеріально-технічну базу, радикально змінити робочі місця викладачів, де з’явились інтерактивні дошки, ноутбуки, фліпчарти у більшості кабінетів та лабораторіях.

Симуляційні тренажери та фантоми впритул наближають здобувача освіти до реальних умов професійної діяльності.

У викладацькому складі на відділенні бакалаврату досвідчені, високопрофесійні викладачі – лікарі-практики, доктори та кандидати медичних наук з різних медичних спрямувань. Відбулось давно очікуване: практична медицина потужно ввійшла в навчальний процес студентів відділення бакалаврату. Що це означає? Досвід і знання, високі моральні якості, пошукові методи навчання, заняття у відділеннях медичних закладів міста, можливість відпрацьовувати матеріал біля ліжка хворого. Атмосфера зацікавленості та усвідомлення значення такого вибору стимулює наш перший набір студентів та їх викладачів. Сподіваємось, що початок буде успішним, а результат перспективним, бо наш навчальний заклад спрямований на постійну динаміку стратегічного розвитку. Це наш серйозний та відповідальний крок у майбутній розвиток і нашого міста. Ми відкриті для громадської думки. Тому інформаційно готові до питань бажаючих навчатися у медичному коледжі.

А ще, на часі День студента, не тільки медичного коледжу, а й усіх студентів нашого гарного міста. Побажаємо авангардній молоді класно вчитись, мати незгасні бажання досягати успіхів, дружити і закохуватись, цінувати можливості, які їм дарує життя, відчувати свою потрібність державі і мати можливість відбутись у цьому складному світі: першокласними фахівцями, впевненими, здоровими та щасливими.