ПРОФЕСІЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ

Шановні батьки!

Ваші діти подорослішали так швидко, що Ви навіть не встигли усвідомити важливості нового життєвого періоду. Випускний клас! Не може бути! Але це факт. А за ним – питання: що ж очікує наших дітей у майбутньому? Звісно, кожен випускник вирішує це для себе. А все ж головне рішення приймаємо ми, дорослі. Довірте навчання своїх дітей Кам’янському медичному коледжу. Чому? Є обставини, які при виборі навчального закладу відіграють важливу роль. 

Отже, у нас:

 • Диплом державного зразка.
 • Кваліфіковані науково-педагогічні працівники та викладачі.
 • Стовідсоткове працевлаштування випускників.
 • Сучасна матеріальна база.
 • Цікава практика в закладах охорони здоров я міста та області.
 • Насичене студентське життя.
 • Можливість займатись науковою роботою.
 • Участь у престижних міжнародних конкурсах.
 • Навчання недалеко від дому.

СТИСЛО

Медицина – наука про життя в усіх його проявах:
 • Здоров’я
 • Міцна щаслива сім’я
 • Здорові діти
 • Кохання
 • Бажання успіху та професійних досягнень.
 • Розуміння себе та інших.
 • Велика перспектива вибору, навіть в одній спеціальності
 • І ще…

Та ми обіцяли стисло

ДОВІДНИК

У медичному коледжі навчаються на чотирьох відділеннях.

Відділення «Сестринської справи». Тут навчають медичних сестер. Символ професії – милосердя. Професійні викладачі-практики навчають не тільки простим і складним маніпуляціям, анатомії та латини, але  й умінню боротись за життя пацієнта в найскладніших умовах, користуватися сучасним обладнанням, розуміти і любити людей, дієво допомагати не тільки ліками, але й словом. Свої уміння та навички наші випускники можуть застосовувати в різних сферах медицини, отримати нову додаткову спеціалізацію, при бажанні продовжити навчання  на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти. Можуть працювати в кабінетах масажу, косметології, фармації, соціальних службах, обіймати керівні посади в закладах охорони здоров’я.

Відділення «Акушерська справа» – це головна складова нашого коледжу, тому що наші акушерки і акушери причетні до таїни народження дитини, але для цього вони отримують міцні знання від захоплених своєю роботою лікарів-акушерів, практику в пологових будинках. Наші випускники знають, що таке планування сім’ї, умови народження здорових дітей, фактори ризику вагітних –  усе те, що називається «репродуктивне здоров’я». Це найкраща професія для тих, хто її обрав.

Відділення «Лікувальна справа» – бути фельдшером,  не тільки володіння знаннями, уміння лікувати людей, миттєво орієнтуватися в складних ситуаціях, але й обов’язково бути особистістю з загостреним почуттям відповідальності, постійним бажанням опановувати нове.

Відділення «Стоматологія ортопедична». Тут навчаються майбутні зубні техніки. Дехто з вас уже скривився, мов від зубного болю. Дійсно, рідко хто з нас не звертався за допомогою до стоматолога. Та неприємні хвилини лікування, процедури очікування готових коронок, протезів, вінірів компенсуються можливістю після протезування:

Вільно спілкуватися, нормально харчуватися та щиро посміхатися…

Повірте, серед наших випускників є справжні майстри, майже ювеліри, які повернуть вам та іншим радість життя.

НАВЧАННЯ

Трохи історії

Медичному коледжу  у жовтні – 89 років! Але … з кожним набором студентів коледж знову переживає молодість і стрімко розвивається в світлі сучасних реалій: нове обладнання, література, нові бази для практики, нові спеціалізації – а значить:

 • Збільшуються можливості вибору
 • Зростають перспективи успіху наших випускників

НАЙКРАЩА ПРОФЕСІЯ!

Медицина – навчає, попереджає, розвиває, лікує, відновлює, допомагає, повертає… Тобто, створює все можливе, щоб хвора людина одужала; здорова – не хворіла; а дітивдячно та довірливо приймали твою допомогу. Ти потрібен усім! Розумієш, що обрав найкращу професію!

Що вивчати будемо?

По-перше, на лекціях і семінарах, точно не заснеш і не засумуєш. Анатомію, фізіологію, гінекологію, хірургію та інші дисципліни викладають досвідчені фахівці. Вся практика в спеціально обладнаних лабораторіях, де фантоми, муляжі, інструменти, симуляційні тренажери допоможуть вам працювати в практичній медицині.

А ПРАКТИКА?

Дійсно, найскладніший тест на професійну майстерність – це практика в закладах охорони здоров’я. Вона перевіряє не тільки твої вміння, навички та знання, але й самостійність, відповідальність, бажання вдосконалювати  свої знання та вміння. А ще на практику студенти направляються з урахуванням власних побажань – місце проживання, профіль лікувального закладу. Саме на практиці кожен зі студентів у місті, районі, невеличкому селі побачить і взнає те, чого ніколи не знайдеш у найбільшому довіднику. Теорія і практика поєднуються, і тільки тоді є конкретний результат навчання.

А ЩО ПО ЗАКІНЧЕННЮ КОЛЕДЖУ?

У вас буде робота в закладах охорони здоров’я.

 Матимете можливість продовжити навчання.

На все життя у тебе буде девіз: «У здоровому тілі – здоровий дух». І ти щедро ним поділишся

Вустами студентів школярам-випускникам:

Ось і завершився шкільний шлях.

По-перше, що ти зробиш: здаєш документи до приймальної комісії Кам’янського медичного коледжу. Це твій «білет» до нового студентського життя, в якому повно лекцій, семінарів, конспектів; веселих знайомств, кохання та дружби.

По-друге, поспілкуйся з нашими студентами. Їх і хлібом не годуй, дай тільки розповісти студентські байки. Не всьому довіряй. Ти сам ще пізнаєш багато цікавого про своїх викладачів. Ти станеш корисним в колективі.

По-третє, у нас найкращі дівчата, до того ж відмінниці, а це дуже знадобиться перед заліками та іспитами. А наші хлопці відповідають, якщо не всім, то багатьом параметрам сучасності, але головна їх відмінність – вміння допомогти не тільки фізично, а й гуманним  арсеналом медичних знань, вмінням врятувати життя в критичних ситуаціях.

По-четверте, нас поселяють до гуртожитку, де ми пізнаємо ще одну нелегку житейську науку: жити спільно, дружити, поділитися останньою гривною та батоном; дотримуватися правил та поважати інших людей.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ-ВИПУСКНИКІВ
 • Вчіться у професіоналів.
 • Оберіть професію, яка потрібна, за будь-яких політичних та соціальних умов – медичну.
 • Не бійтесь спробувати власні сили в ній.
 • Медицини одна, а векторів у ній багато.
 • Ти будеш знати: як побудовано твоє тіло; чого ти радієш, боїшся, що ти можеш, чому любиш чи ненавидиш? Чому боляче, а біль корисний? Як вижити і відбутися здоровим та успішним у цьому світі? Як допомогти близьким та чужим людям під час хвороби?

Ти ВСЕ ЦЕ БУДЕШ ЗНАТИ!

ДЛЯ БАТЬКІВ
Шановні батьки!

Не бійтеся дорослішання ваших дітей. Звісно, попереду великі зміни, які прискорять звичний ритм життя, але це гарні зміни.  Кожен з вас, сидячи за шкільною партою, мріяв про щось хороше, але ж багато і збулося. Повірмо в те, що ваші діти впораються з майбутніми змінами. Ви можете довірити ваших дітей нашому навчальному закладу. Ми вже про це говорили раніше, але додамо: викладачі та студенти медичного коледжу впевнені у своїх можливостях, словах  і справах; готові поділитися знаннями, досвідом з новими нашими студентами.

Зробіть свій перший крок до знайомства з Кам’янським медичним коледжем

Успіхів Вам і впевненості

 Т.ТИМЧЕНКО, ДИРЕКТОР
КАМ'ЯНСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ