Щоденник карантину

 Актуальні інтерв'ю

Про медицину, яка була і буде затребуваною у всі часи і є чи не єдиним щитом у разі підступних некерованих спалахів інфекцій та пандемій на планеті Земля і все таки витримує навалу, протистоїть і врівноважує терези життя на нашу користь. Саме про медицину, як свій вибір, будуть говорити шановані медики нашого коледжу і міста Кам’янського. У цих інтерв’ю гіркий присмак і терпка насолода малих і великих перемог, прискорене серцебиття Надії, що ніколи не полишає медичний марафон кожного, хто стартував на ньому. І яким би складним не був зараз період часу, вибір випускникам шкіл все таки треба зробити.

Тому послухайте:

Світлана Іванівна Шостак, Відмінник охорони здоров’я, лікар-педіатр, все життя присвятила медицині.

Сьогодні свій практичний досвід лікар-викладач передає майбутнім медикам, які виконують левову частку роботи у закладах охорони здоров’я. Саме догляд, своєчасне виконання лікарських призначень – основа одужання пацієнтів. Заняття проходять на практичних базах. Студентів ОПП Лікувальна справа викладач готує до активної професійної і соціальної діяльності, навчає методам клінічного обстеження, діагностиці найбільш поширених хвороб та їх лікування. Медицина – це «вогник у пітьмі».

Запрошуємо зацікавлену молодь до навчання

Володимир Олександрович Вишневський, лікар-нейрохірург вищої категорії зазначив:

  • За багато років роботи в нейрохірургії приділяв велику увагу роботі медичних сестер.
  • У важких ситуаціях медсестри стають для пацієнтів близькими людьми, у яких просять поради та допомоги.
  • Медичний працівник – це витримка, співчуття, готовність надати допомогу. Без знань це робити неможливо.
  • Зараз працюю викладачем у медичному коледжі. Тут є всі умови навчитися цьому: відмінна матеріальна база, злагоджений колектив викладачів.
  • Почніть свою медичну освіту у нас.
  • Ви потрапите в досвідчені руки і перевірите себе на перших труднощах, переконаєтесь в правильності вибору.
  • Впевнений, що місце вибору навчання і викладачі Вас не розчарують.
  • У будь-яких життєвих ситуаціях ваші рідні та близькі будуть захищені. Ви завжди зможете надати їм медичну допомогу.
  • Ми відповідаємо за якість знань, які даємо.
  • Викладачі допоможуть Вам реалізувати ваш потенціал. Ви отримаєте знання, навички, побачити справжнє «обличчя» життя, заради якого ви будете вчитися і розвиватися.

Це Ваше майбутнє

Людмила Борисівна Маглиш – лікар акушер-гінеколог з любов’ю до своєї професії подолала всі щаблі становлення і ніколи не пошкодувала про свій вибір.

Людмила Борисівна говорить, що роль лікаря-акушера величезна і важлива, але без допомоги акушерочки вона явно не може обійтися. Такий професійний тандем допомагає вагітній зберегти здоров’я, прийняти пологи, допомогти маленькій людині потрапити в надійні і вмілі руки. Студентам викладач впевнено говорить: старання медиків і бажання хворого одужати роблять чудеса.

Сподіваюсь, що і мої зусилля не будуть даремними.

P.S. Ви можете бути причетні до цього.

Просто зайдіть в наші кабінети-акушерства і гінекології.

На це варто подивитися особисто!

Викладачі сестринської справи готують, навчають, виховують майбутніх медичних сестер, фельдшерів, акушерок через власний практичний досвід, досконале майстерне володіння маніпуляційною технікою.

Послухаємо:

Лариса Михайлівна Краснолицька, викладач.

Мій вибір – шлях добра і милосердя.

Вважаю свою професію найголовнішою.

Опанувала цю професію і тому завжди могла допомогти маленькому синочку, а потім професійно доглядати за своїми старенькими батьками.

Навчаю студентів відповідально. Пояснюю і показую на наочних фантомах, муляжах, приладах.

Хочу, щоб студенти розуміли, коли на обличчі пацієнта з’явилась ледь помітна посмішка – ти зробила все правильно і все, що змогла. То краща подяка.

 Приходьте, ми поділимось з Вами напрацьованим досвідом.

Олена Анатоліївна Брилевич –викладач сестринської справи вдумливо додає:

Взаємодія медсестри і пацієнта починається з першого погляду і майже кожний ваш майбутній пацієнт чекає на підтримку, що може стати головними ліками.

Ви одягнете білий халат – єдиний одяг, що не потребує прикрас.

Ми навчимо Вас носити його з гідністю, будемо вчити Вас теорії, практики і кожна наша зустріч з Вами буде сповнена теплом і сподіваннями. Ви – наші майбутні колеги.

Акцент на єдиному в області відділенні «Стоматологія ортопедична». 

Представляє його лікар-стоматолог Валентина Григорівна Балабас.

Викладач має великий практичний досвід. Вона говорить про важливу ланку співпраці лікаря-стоматолога і зубного техніка. Лікар зцілює пацієнта від зубного болю, часто лишає зубів. І тоді потрібні зубні техніки – ювеліри ротової порожнини. Вони повертають пацієнтам естетику посмішки і фізіологію жування та мовлення.

Робота зубного техніка потребує майстерності, бездоганної точності – про це зауважує викладач-практик Братусь Євгеній Павлович. На майстер-класах для студентів демонструє свою майстерність Чепурко Олег Анатолійович, наш випускник, старший зубний технік міста. Про свою роботу він говорить як про мистецтво художника і архітектора.

Приходьте, наші викладачі зуботехнічних дисциплін покажуть Вам маленькі і великі «чудеса» протезування та моделювання.

Наталія Олександрівна Якубович, голова ЦМК терапії та хірургії, лікар-терапевт, викладач.

Про головне:

Наші студенти втілюють наші прагнення, продовжують кращі традиції, наполегливо працюють і досягають гарних результатів.

Отже:   Життя має переможну ходу!

Адміністрація Кам’янського медичного коледжу