РЕЗОНАНС

Уперше ми проходимо курси підвищення кваліфікації на базі Кам’янського  медичного коледжу, тобто, не виїжджаючи з рідного міста від сім’ї і роботи.

Що найприємніше – медичний коледж був повністю готовий прийняти своїх перших курсантів: євроремонт у навчальних аудиторіях і кабінетах, сучасне обладнання, мультимедійна система. Але найбільше вразила висока планка рівня викладання в медичному коледжі. Лікарі-клініцисти мають дивовижну здатність налаштувати аудиторію слухачів на роботу, коли сидиш і хочеться вчитися!

Наші практичні знання і досвід доповнені і наповнені сучасною інформацією, в якій теорія тісно переплетена з практикою медицини.

Отримані знання «приводяться» в дію моментально – ми по-іншому дивимося на пацієнтів, знаходимо нові підходи у вирішенні складних завдань щодо збереження здоров’я і реабілітації пацієнтів. Не тільки якісні знання, прекрасні професійні навички демонструють нам викладачі.

У програмі навчання на курсах ми – колеги, єдина команда, яка прагне відпрацювати наданий час занять з найбільшою користю. Тут не бояться питань «дорослих» студентів, часом дуже гострих і незручних. Що поробиш – у складний час живемо. І тут медичний коледж не підвів наші очікування. Передбачено цикл занять, спрямованих на особистість кожного слухача, щоб дати йому відчути повноту життя і впевненість, бути щасливим і завжди осягати нове. Питання етики і деонтології, психології особистості стали ключовими для багатьох; зрозумілими для нас в тому, що напрямок життя – у нас самих. Чого не вистачає нам найбільше – душевного тепла і розуміння, радості буття і бажання йти далі. Здається, що теми лекцій, кожне питання, приклад, факт і тест були персональними для кожного курсанта. Треба було бачити очі та обличчя досвідчених медпрацівників на таких заняттях; у них, цих втомлених обличчях і очах, з’явився блиск, бажання говорити про те, що вчитися потрібно з інтересом і бажанням; працювати якісно, ​​«не згораючи» в проблемах роботи і побуту. А це, повірте, дорогого коштує.

Важливо і те, що лекції читали не лише штатні викладачі, а й лікарі-сумісники, провідні фахівці медичних установ міста. Практична частина занять проводилася не тільки в кабінетах доклінічної практики, але і на базах закладів охорони здоров’я міста.

Одне з таких занять організовано на базі санаторію-профілакторію «Дніпровський». Тема: «Тепловодолікування». Найкраще в місті фізіотерапевтичне відділення представило нам новітнє обладнання для реабілітації неврологічних, кардіологічних, травматологічних пацієнтів. А в даний час на цій базі проводиться реабілітація онкологічних хворих за допомогою лімфодренажу.

Звичайно, за короткий термін курсів осягнути все нове не можна; зате отримати відчутний імпульс для самоосвіти – безсумнівно.

І тому всі слухачі курсів висловлюють подяку тим, хто допомагав відкрити відділ післядипломної освіти.

Щиро дякуємо за організацію курсів і атмосферу навчального процесу.

Сподіваємося, що всі наступні групи курсантів будуть згодні з нашою думкою, а Кам’янський медичний коледж буде рости і розвиватися за принципом: «Час уперед!»

Анжела Козлова, фельдшер здоровпункту ДМК

 

ПОВЕРНЕННЯ ДО РІДНОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ

 Від першої зустрічі і знайомства з колективом коледжу склалося враження, що ми бажані і потрібні в цьому домі.

  • Окремо про викладачів: лекції цікаві, насичені потрібною інформацією, зрозумілі пояснення, темп роботи дозволяє вести прекрасні конспекти: отримані відповіді на всі питання.
  • Окремі лекції не встигали і записати, тому що лектор був настільки майстерний і ерудований, і в той же час зрозумілий, що ми боялись пропустити бодай одне його живе слово.
  • Чуйне ставлення до нас, слухачів курсів, не було епізодом, а чіткою, виваженою, злагодженою системою відповідальності, доброзичливості і порядності. То ж щиро дякуємо викладачам курсів: С.І.Шостак, Л.Б.Рудзік, Д.П.Ткаченко, А.П.Зюкіній, 3.Д.Кулєшовій, В.М.Тімофеєвій, В.І.Міневріну, А.Л.Кіясовій, Т.В.Шитиковій, Л.Б.Маглиш, Л.І.Миршавці, В.О.Вишневському, В.А.Поповій, С.М.Сушко, Н.О. Якубович та ін .
  • Я маю великий досвід роботи у практичній медицині. Завжди, попри все, цінувала людяність. Приємно, що мала зустрічне сердечне тепло, увагу від працівників медичного коледжу.

Вдячні слухачі