Гуртожиток Кам’янського медичного коледжу

Студентський гуртожиток Кам’янського медичного коледжу – це простір, де молодь готується до самостійного життя.Студентський гуртожиток медичного коледжу призначений для проживання на період навчання іногородніх студентів, а також студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання. У гуртожиток можуть бути поселені іногородні абітурієнти на період проведення вступних випробувань.

Гуртожиток медичного коледжу знаходиться за адресою: вул. Спортивна,40.

Вартість проживання у гуртожитку

Для того, щоб студенти пристосувалися до нових умов, сконцентрувалися на навчанні, керівництво медичного коледжу прикладає багато зусиль для забезпечення їх максимально комфортними умовами для проживання, самостійної навчальної роботи, відпочинку, фізичної культури, виховної роботи. Є спортивна площадка перед будівлею, на першому поверсі розташовані актова зала, кімната самопідготовки, ізолятор. Вхідна група обладнана металопластиковими дверними блоками,  пандусом для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Усі вікна в будівлі гуртожитку замінені на  енергоефективні металопластикові. Кожну жилу кімнату оснащено м’яким і твердим інвентарем: холодильником, шафами для посуду, одягу та книжок, приліжковими тумбочками, зручними сучасними меблями.

Для послуг мешканців гуртожитку працюють пральня, де встановлена пральна машина; кімната з прасувальним обладнанням,  сучасна душова кімната, кімната для санітарної гігієни. З метою забезпечення мешканців гарячою водою в душових, умивальних кімнатах, на кухнях встановлені електроводонагрівачі, які працюють цілодобово.

Зі студентами працює вихователь гуртожитку, постійно відвідують куратори навчальних груп, адміністрація коледжу. Усі студенти, які мешкають у гуртожитку, мають безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi.

Протягом навчального року в гуртожитку медичного коледжу активно працює студентська рада. Члени студради  дбають про те, щоб мешканці гуртожитку змістовно та цікаво проводили своє дозвілля. Студрадою проводяться вечора відпочинку з розважальною програмою до свят та видатних подій; студенти цікавляться культурною програмою, яка відбувається у нашому місті. Мешканці гуртожитку охоче відвідують академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки.

Середовище студентського гуртожитку загартовує, дисциплінує характер молодої людини, надає їй можливість набуття життєвого досвіду та навичок самостійного дорослого життя, виховує вміння відповідати за своє здоров’я, вчинки. Студентська спільнота гуртожитку надає можливість відчуття ролі й значення дружньої підтримки і взаємоповаги між людьми, досвід співіснування в колективі. Все це, безумовно, сприяє успішній соціальній адаптації майбутнього медичного працівника.

Пільги для гуртожитка