ПРИЄДНУЙСЯ

Ти – активний, розумний,  творчий, амбітний, цілеспрямований –
запрошуємо до студентської спільноти коледжу!

Склад Ради студентського співуправління Кам'янського медичного коледжу

Іван Кушнір

Голова ради студентського співуправління, член відділу науково-дослідної роботи

Юлія Пітченко

заступник голови ради, секретар ради, член інформаційно-технічного сектору

Лідія Садова

радник Уповноваженого з прав студентів, член відділу забезпечення якості освіти

Олександра Формальова

радник Уповноваженого з прав студентів, член відділу забезпечення якості освіти

Ярослав Клименко

керівник інформаційно-технічного сектору, радник Уповноваженого з прав студентів

Анна Лелека

керівник культурно-масового сектору

Анастасія Кривенко

керівник сектору науки, член відділу науково-дослідної роботи

Катерина Попова

голова студентської ради гуртожитку

Євген Шкода

керівник спортивного сектору

Арефіна Владислава

голова старостату коледжу

Вікторія Рохтіна

член Молодіжної ради міста, член відділу науково-дослідної роботи

Віка Кошева

керівник волонтерського загону, член культурно-масового сектору

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні коледжу.

Рада студентського співуправління коледжу  – об’єднана студентська спільнота соціально активної, креативної та  небайдужої молоді. Ми співпрацюємо на засадах партнерства, довіри, підтримки  та  поваги один до одного. Завдання Ради студентського співуправління – удосконалити освітній простір коледжу, зробити його безпечним та комфортним для навчання.

При Раді співуправління працюють сектори відповідно до напрямків роботи:

Студентська рада гуртожитку, завдання якої  –  забезпечення гідних умов для навчання, побуту і відпочинку іногородніх студентів.

Волонтерський загін – об’єднання студентської молоді, яка підтримує ініціативу щодо проведення благодійних акцій; на добровільних засадах прагне брати участь у соціальних програмах з метою створення позитивних змін у суспільстві.

Інформаційно-технічний сектор – долучається до заходів, які проводить Рада студентського співуправління; забезпечує інформаційно-технічний супровід заходів; подає інформацію про діяльність Ради на офіційному сайті коледжу.

Культурно-масовий сектор – підтримує студентську ініціативу щодо проведення культурно-масових заходів; розглядає кожну подану ідею; готує сценарії, визначає дати і місця проведення заходів; співпрацює з адміністрацією коледжу.

Сектор науки – сприяє науковій діяльності студентів; залучає студентів до участі в  студентських наукових гуртках, конференціях, зустрічах,  конкурсах та конгресах. 

Спортивний сектор  – заохочує студентів до здорового способу життя, до розвитку спорту в коледжі; залучає студентів до участі у спартакіаді коледжу; підтримує студентську ініціативу щодо проведення спортивних змагань; сприяє участі збірних команд коледжу в регіональних та обласних змаганнях.

Представник у Молодіжній раді м. Кам’янське – участь у роботі міської Молодіжної ради,  яка  у своїй діяльності ставить за мету консолідацію молодіжного руху в місті та організацію змістовного дозвілля молоді.

Структура Ради студентського співуправління