ПРИЄДНУЙСЯ

Ти – активний, розумний,  творчий, амбітний, цілеспрямований –
запрошуємо до студентської спільноти коледжу!

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні коледжу.

Рада студентського співуправління коледжу  – об’єднана студентська спільнота соціально активної, креативної та  небайдужої молоді. Ми співпрацюємо на засадах партнерства, довіри, підтримки  та  поваги один до одного. Завдання Ради студентського співуправління – удосконалити освітній простір коледжу, зробити його безпечним та комфортним для навчання.

При Раді співуправління працюють сектори відповідно до напрямків роботи:

Студентська рада гуртожитку, завдання якої  –  забезпечення гідних умов для навчання, побуту і відпочинку іногородніх студентів.

Волонтерський загін – об’єднання студентської молоді, яка підтримує ініціативу щодо проведення благодійних акцій; на добровільних засадах прагне брати участь у соціальних програмах з метою створення позитивних змін у суспільстві.

Інформаційно-технічний сектор – долучається до заходів, які проводить Рада студентського співуправління; забезпечує інформаційно-технічний супровід заходів; подає інформацію про діяльність Ради на офіційному сайті коледжу.

Культурно-масовий сектор – підтримує студентську ініціативу щодо проведення культурно-масових заходів; розглядає кожну подану ідею; готує сценарії, визначає дати і місця проведення заходів; співпрацює з адміністрацією коледжу.

Сектор науки – сприяє науковій діяльності студентів; залучає студентів до участі в  студентських наукових гуртках, конференціях, зустрічах,  конкурсах та конгресах. 

Спортивний сектор  – заохочує студентів до здорового способу життя, до розвитку спорту в коледжі; залучає студентів до участі у спартакіаді коледжу; підтримує студентську ініціативу щодо проведення спортивних змагань; сприяє участі збірних команд коледжу в регіональних та обласних змаганнях.

Представник у Молодіжній раді м. Кам’янське – участь у роботі міської Молодіжної ради,  яка  у своїй діяльності ставить за мету консолідацію молодіжного руху в місті та організацію змістовного дозвілля молоді.

Елла Нор
Голова ради студентського співуправління
ellanor2002@gmail.com
Євген Солод
Заступник голови ради, радник Уповноваженого з прав студентів
JeniaSolod1999@gmail.com
Вікторія Сотник
Секретар ради
TORI2707@ukr.net
Владислава Калениченко
Голова волонтерського загону коледжу, голова Молодіжної ради міста
v.kalinka2000@gmail.com
Андрій Олефір
Керівник інформаційно-технічного сектору
olefirandrij@gmail.com
Аліна Артюхова
Керівник культурно-масового сектору
alina.artyhova96@gmail.com
Аліна Бажан
Радник Уповноваженого з прав студентів
alinabazan33@gmail.com
Куровська Софія
Керівник сектору науки
sonyakurovska@gmail.com
Тетяна Ткаченко
Голова студентської ради гуртожитку
tatastkachenko@gmail.com
Литвиненко Олександр
Керівник спортивного сектору
luta20022000@gmail.com

Новини

Вітаємо з нагородами!

протоколи роботи ради

Звіт про роботу Ради студентського співуправління