Дистанційне навчання

З метою запобігання короновірусної інфекції Covid-19
та якісного виконання освітніх програм здобувачами освіти
у Кам’янському медичному коледжі запроваджено дистанційне навчання

Для забезпечення виконання здобувачами освітніх програм було налагоджено зв’язки між усіма учасниками освітнього процесу, проінформовано, які є опції, завдання, вимоги дистанційної форми навчання.

Дистанційне навчання у коледжі здійснюється відповідно до навчальних планів, робочих програм, тематичних планів навчальних дисциплін згідно з розкладом занять. Створено віртуальні середовища для кожної студентської групи із застосуванням дистанційних технологій відео-, аудіо-, текстової та графічної інформації різних додатків.

Положення про дистанційне навчання

Наказ №1-о від 04.01.2021 про запровадження дистанційного навчання

Методичні рекомендації для дистанційного навчання (для викладачів)

Методичні рекомендації для дистанційного навчання (для студентів)

G-Suite for education

Основним інструментом для реалізації дистанційного навчання в освітньому процесі Кам’янського медичного коледжу є сервіс G-Suite for education з акаунтом на доменому імені med.cc.ua. Завдяки сервісу стало можливим змоделювати освітній процес, щоб він не відрізнявся від звичайного заняття і мав відповідну комунікаційну складову. Теоретичні та практичні заняття проводяться зі студентами у віртуальних класах завдяки таких додатків як: GoogleClassroom, GoogleMeet, GoogleForms, GoogleDrive тощо.

Цей сервіс дає можливість здійснювати керування обліковими записами викладачів, переглядати статистику використання додатків сервісу G-Suitе та забезпечити контроль якості освітнього процесу під час дистанційного навчання.

Відеорекомендації

Відтворити відео
Відтворити відео
Відтворити відео
Відтворити відео

Moodle

Система Moodle в коледжі використовується як додаткове забезпечення для надання доступу до інформації здобувачам освіти з обмеженням для інших користувачів. Сервіс надає можливість упорядкувати навчальні матеріали за розділами та темами.  

Moodle Кам'янського медичного коледжу

Комунікації

Головна ланка освітнього процесу під час дистанційного навчання є зворотній зв’язок між здобувачами освіти та викладачем. В свої практиці коледж реалізовує його за допомогою засобів комунікації через електрону пошту, месенджери (Viber, Telegram та інші), відеоконференції (Zoom, Google Meet та інші), соціальні мережі (Instagram, Facebook, Telegram канал).

Фотогалерея