Дякуємо. Віримо. Пишаємось. Чекаємо на Вас…

 

До Дня захисників і захисниць України в коледжі проведено Єдину інформаційну годину спілкування «Дякуємо. Віримо. Пишаємось. Чекаємо на Вас…». До заходу було запрошено учасників освітнього процесу Кам’янського фахового медичного коледжу. Основний меседж заходу: «Дякуємо. Віримо. Пишаємось. Чекаємо на Вас…».

Викладач Сухорукова Л.А. нагадала історію походження свята та традиції, що пов’язують минуле і сьогодення.

Під час зустрічі викладачем Єгоровою К.І. було запропоновано студентам та викладачам продовжити вислів: «Моя Україна для мене це…..», де кожен мав змогу висловити свої думки і те, що для них значить рідна Батьківщина:

  • це місце, де я народилась і сформувалась як особистість;
  • місце моєї сили;
  • мій рідний край;
  • Земля, яку я ладен боронити попри все на світі.

Викладач Тулупов О. В. зауважив, що перемога, захист прав і свобод держави – це не тільки про успіх та звитяги, це і про біль та сум утрати. Серед випускників коледжу є і ті, які мужньо загинули віддавши своє життя заради нас. Мужніх героїв було вшановано хвилиною мовчання.

У наш час оборонні позиції тримають усі, кожен відповідає за свій фронт і внесок кожного є важливим. Не можна не згадати волонтерів та викладачів коледжу, які з перших днів повномасштабного вторгнення були задіяні в допомозі тим, хто її потребував. Анастасія Антоненко, викладач клінічних дисциплін, розповіла про проведені, разом з асистентами-волонтерами, студентами старших курсів спеціальності 223 Медсестринство, майстер-класи з надання домедичної допомоги мирному населенню м. Кам’янське, оскільки навички з порятунку життя в небезпечних ситуаціях є вкрай необхідними.

Також  Сухоруковою Л.А. було проведено майстер-клас «Янгол-мотанка», який стане оберегом нашим військовим і послужить згадкою про рідний край разом з листами, написаними студентами та переданими нашим захисникам і захисницям.

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Відео відповідь від ЗСУ

 

Фотозвіт

 

Катерина ЄГОРОВА, член інформаційної служби