Актуальні проблеми сучасної науки – Математика та фізика в медицині

14.02.2023 р.  студенти Кам’янського фахового медичного коледжу Дніпропетровської обласної ради” взяли участь у роботі внутрішньоколеджної фізико-математичної студентської конференції “Актуальні проблеми сучасної науки”.

Відділення Стоматологія ортопедичне представляли на конференції здобувачі освіти гр. СО-36/22 (І курс) Тетяна Дробниця, Євген Андрієнко гр. СО-35/22 (І курс) Артем Кулинченко, Микола Свирида.

Відділення Сестринська справа представляли на конференції здобувачі освіти гр. СС-29/22 (І курс) Юлія Балас, Єлизавета Лихопавло, Владислав Богунов, гр. СС-30/22 (І курс) Анастасія Бузажи, Євгенія Голуб, Владислава Арефіна, гр. СС-32/22 (І курс) Єлизавета Дзюба.

Відділення Лікувальна справа представляли на конференції здобувачі освіти гр. ЛС-43/22 (І курс) Вероніка Денисенко, Ольга Прудка, Вероніка Дерябіна, Карина Федорович.

Конференцію готували викладачі математики та фізики: Тетяна Заплавна, Наталія Ляшенко, Людмила Попова, Ольга Сотникова.

Під час захисту проєктів було зазначено, що актуальність обраної теми полягає в наступному: на перший погляд між математикою, фізикою і медициною зв’язок не суттєвий, але це не так.  Математика, за загальним визнанням, є «царицею» всіх наук, адже вирішує проблеми хімії, фізики, астрономії, економіки, соціології та багатьох інших наук.  Часто медики стикаються з загальними проблемами, сформульованими в медичних термінах, які записують математичними символами. Адже моделювання, формули, статистика використовуються в медичні, а це і є математика.

У пошукових роботах здобувачі освіти з’ясовували  місце математики та фізики в медицині. Для досягнення мети студенти систематизували та узагальнили знання про взаємозв’язок математики, фізики та медицини; наводили приклади застосування математики в різних сферах медицини.

Пошукова діяльність здобувачів освіти отримала схвальні відгуки учасників  конференції ” Актуальні проблеми сучасної науки “.

Ольга Сотникова, методист,

викладач математики та фізики