Круглий стіл «Престиж професії медичного працівника»

за результатами майстер-класу з питань надання допомоги при

невідкладних станах у дорослих та дітей і питань застосування

лікарських засобів парентеральним способом

 

 

За результатами проведеного майстер-класу відбулося обговорення у форматі круглого столу, де було зазначено, що такі заходи спрямовані на підвищення престижу професії медичного працівника.

Мета всіх практичних занять з клінічних дисциплін – приділяти більшу увагу відпрацюванню практичних навичок і необхідність повторювати і закріплювати раніше вивчений матеріал, що допоможе відшліфувати алгоритм дій кожної навички до автоматизму.

Повторення допоможе здобувачам освіти уникати помилок, які виникають через хвилювання, набути впевненості у власних силах.

Такі практичні заняття необхідні, щоб покращити вміння  студентів.

При творчому підході викладача щодо застосування методів навчання практичним навичкам значно зростає інтерес студентів до навчальної дисципліни та медицини взагалі.

Тільки тоді, коли навчання приносить задоволення, у студента з’являється відчуття успіху, він починає усвідомлювати своє професійне зростання, підвищувати свою самооцінку.

Заняття з демонстрацією практичних навичок допомагають поширенню професійного досвіду, підвищують професійний рівень медичного персоналу, престиж професії.

 

Вікторія Попова, завідувач навчально-виробничої практики