Круглий стіл «Збройні сили України – гарант територіальної цілісності держави»

До Дня Збройних  Сил  України в коледжі проведено захід у форматі круглого столу  «Збройні сили України  – гарант територіальної цілісності держави».

Меседж заходу: «Сила духу гартується в єдності».

Олександр Тулупов, викладач дисципліни «Захист України», наголосив: «Це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято усіх військових, завдяки незламному духу та звитязі яких  ми можемо почуватися у безпеці».

У роботі круглого столу студентами першого курсу освітньо-професійної програми Лікувальна справа  було презентовано сучасний склад видів військ ЗСУ:

Сухопутні Війська – доповідач Федорович Карина;

Повітряні сили – доповідач Денисенко Вероніка;

Військово морські сили – доповідач –  Прудка Ольга.

Учасники зібрання переглянули відеоматеріал про види військ в Україні. Відбулося обговорення.

Викладач Катерина Єгорова розповіла про надання першої медичної допомоги на полі бою, про важливу роль молодшого медичного персоналу в умовах військових дій та надзвичайних ситуаціях.

Студенти висловлювали  думки щодо питання: «Якою я бачу Українську армію  і медиків у майбутньому… ».  Пропонуємо деякі з них:

  • Мрію, щоб наші Збройні Сили були найсильнішими, а медики мали сучасне оснащення.
  • Хочу бачити армію сильною, зброю сучасною, медиків найкращими фахівцями своєї справи.

Викладач Лариса Сухорукова провела вікторину «Що я знаю про армію?». Студенти виявили обізнаність у питаннях  з дисципліни  «Захист України».        Переможців вікторини нагороджено грамотами.

Олександр Тулупов  підсумував роботу круглого столу, наголосив, що «Сила духу гартується в єдності», знання з дисципліни «Захист України» є важливим для сьогодення, а навички необхідними для збереження життя.

 

 

Лариса Сухорукова, голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін