Актуальні питання залучення зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів до організації та реалізації освітнього процесу в медичному коледжу

 

29 листопада 2022 року на базі Кам’янського фахового медичного коледжу відбулося засідання обласної методичної ради на тему «Актуальні питання залучення зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів до організації та реалізації освітнього процесу в медичному коледжі».

Його основний меседж: «Підтримуємо. Ділимось. Впроваджуємо».

Актуальні питання реалізації якісної освіти в умовах воєнного стану надзвичайно точно, в деталях та прикладах, телерепортажах, інтерв’ю з лікарями-практиками, керівним складом Департаменту охорони здоров’я міста Кам’янське,  начальником управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради висвітлені і донесені до учасників зібрання. Як зовнішні стейкхолдери в роботі методичної ради взяли участь  директор Центру первинної медико-санітарної допомоги №3, головний лікар Міського медичного центру здоров’я та медицини спорту.

Багатовекторна робота із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами була показана як супердієвий механізм подолання перепон та перешкод у практичній підготовці студентів-медиків.

Неймовірною була віддача професіоналів-практиків, лікаря медицини невідкладних станів з її бригадою швидкої допомоги під час тренінгів на базі медичного коледжу з надання першої домедичної допомоги, де їм асистували студенти освітньо-професійних програм Лікувальна справа та Сестринська справа.

На засіданні  з гордістю було представлено випускників коледжу, на яких зараз лежить функція спасіння потерпілих, постраждалих та поранених.

Дуже вдалим був покроковий механізм розкриття питань обласної методичної ради від виступу студентки коледжу до заключного слова директора. Особливого наповнення надала методичній раді презентація особистостей викладачів-науковців. Їх неоціненний вклад заслуговує на окрему сторінку в історії медичного коледжу.

Гармонійне поєднання усіх напрямків роботи: волонтерство, навчання, тренінги, опанування інтерактивних технологій, активна участь батьків в освітньому процесі сприяє дійсно поглибленню мотивації навчання, соціалізації студентів, формує професійну спроможність через практичні заходи, які філігранно відточують практичні навички, занурюють ситуацію реальної небезпеки,  в якій треба рішення приймати негайно.

Пишаємося тим, що маємо таку співдружність: досвідчених практиків професіоналів, команду викладачів-медиків, надійних колег із закладів охорони здоров’я, особливо Станції швидкої медичної допомоги.

Ширшим стає коло наших партнерів серед зовнішніх стейкхолдерів. Працюємо разом: студенти, батьки, викладачі, партнери, колеги з медичних закладів освіти області з єдиною метою: бути непереможними.

 

 Тетяна Тимченко, директор медичного коледжу

 

Програма

Переглянути програму