Конференція ради студентського співуправління

16 червня в режимі онлайн відбулася конференція Ради студентського співуправління. На відеозустрічі були присутні Голова Ради співуправління, заступник голови ради, радник Уповноваженого з прав студентів, голова старостату, член Молодіжної ради міста, представники від груп та усіх секторів: сектору ради, сектору  науки, інформаційно-технічного сектору,  культурно-масового,  спортивного сектору, представник волонтерського загону, голова студентської ради гуртожитку. На зустріч були запрошені заступник директора з виховної роботи, Уповноважений з прав студентів, представники соціально-психологічної служби.

Учасники конференції Ради студентського співуправління хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих унаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

Протягом роботи конференції очільниками секторів було надано детальні звіти щодо виконаної роботи протягом 2021-2022 навчального року. Роботу усіх секторів визнано «задовільною».

Відбулися вибори до складу студентського співуправління, де учасники відеозустрічі проголосували за кандидатів до Ради співуправління на 2022-2023 навчальний рік.

Учасникам конференції побажали усім мирного неба над головою.

 Слава Україні!

Юлія ПІТЧЕНКО, очільниця інформаційно-технічного сектору