Медицина на Евересті випробувань – до Дня медичного працівника

Розжарений червень і розпечене залізо

Розжарений червень і розпечене залізо зброї в руках наших захисників –  це наше сьогодення, в якому медичні працівники разом зі Збройними силами України займають першу лінію оборони нашої держави. Зараз від медиків залежить бути вчасно на місці подій, щоб надати першу допомогу, стабілізувати поранених і доправити до шпиталю. Їх дії характеризує спресованість часу, максимум ризику, блискавичність прийнятих рішень, що є прямим шансом на збереження життя.

Медики не мають права на зупинку

Медики не мають права зупинятися і на мирних територіях: звичайна терапія, пологи у породіль, просвітницька робота, шалений обсяг і навантаження у зв’язку з загостренням хронічних захворювань, стресами  у дітей; налагодження роботи в евакуаційних потоках населення, щоб попередити епідемії. У такі часи медик – це взірець витримки, емоційної рівноваги, жертовної готовності зробити все, в тому числі й не можливе, щоб допомогти.

Викладачі медичних закладів вищої освіти як ніколи зосереджені на основному: якісно навчити застосовувати знання на практиці, проводити тренінги з населенням, посильно допомагати ЗСУ.

Еверест підкорено

Тепер про Еверест – найвищу вершину світу. На нашу думку, зараз сягає піку єднання зусиль нашого народу, медичної спільноти. Сила, яку проявляють наші медики, рятуючи життя, вона еквівалентна найвищим проявам людських чеснот: гідності, жертовності, безкорисливої любові; втратою почуття власної безпеки, рятуючи інших.

Подяка та визнання випускникам

Викладачі Кам’янського фахового медичного коледжу сьогодні дякують випускникам багатьох поколінь, які залишились у професії, успішно її стверджують врятованими життями і ніколи не перевели еквівалент своєї професійності у фінансовий. Ми пишаємось ними.

Тримаємо стрій разом!

Усіх колег з медичних закладів освіти закликаємо не втратити рівновагу, зберегти сили для подальшої складної, але плідної роботи. Наш меседж: «Тримаємо стрій разом!»

Дорогі наші колеги міста Кам’янське, доземно дякуємо, що не відмовляєте у співпраці, допомагаєте нашим студентам «дозріти» у професійній спроможності та прийняти в лави співробітників.

Вінок сподівань – Перемога!

Треба визнати, що кожен з нас має за честь бути причетним до Дня медичного працівника. Для багатьох з нас війна оголила наші основні проблеми, болі і можливості. Використаємо це випробування як гарт, прояви справжніх людських почуттів, які найліпше звучать у С. Вакарчука: «Обійми мене…» У вінку сподівань на першому місці – Перемога. Дай нам, Боже, не втомитись на цьому шляху і дійти всім разом.

Медицина – Бронежилет життя

День медичного працівника – це професійне свято, надія на невмирущість нації. Наша аналогія щодо «Медицини як Евересту випробувань» не випадкова, тому що найбільша вершина світу в перекладі – наші медики гідні цього порівняння: божественна життєва сила, сучасною термінологією – це «БРОНЕЖИЛЕТ ЖИТТЯ».

З глибокою повагою і вірою у власні сили та нашу перемогу

Колектив Кам’янського фахового медичного коледжу