За ініціативи громадської організації «Жінки плюс» пройшла зустріч «Лікарі-молоді» із здобувачами освіти Кам’янського медичного коледжу!

ЗДОРОВ’Я МОЛОДІ – ЗАПОРУКА НАШОГО МАЙБУТНЬОГО

 24 лютого 2021 року в Кам’янському медичному коледжі за ініціативи громадської організації «Жінки плюс» пройшла зустріч «Лікарі-молоді»!

За темою «Дивись на світ здоровими очима» виступили лікарі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні– Тихомирова Владислава Володимирівна, дитячий лікар-офтальмолог вищої категорії та Рязанцева Юлія Віталіївна, лікар-інтерн офтальмолог. Вони зосередили увагу на попередження офтальмологічних захворювань, показали комплекс вправ для очей з метою профілактики короткозорості. Нагадали здобувачам освіти про правила поведінки під час роботи за комп’ютером.

Фахівці «Обласного центру громадського здоров’я» Дніпропетровської обласної ради провели обстеження здобувачів освіти: визначали індекс маси тіла, вимірювали артеріальний тиск і пульс, визначали рівень глюкози в крові. Надали важливі поради та застереження , як вберегтися від хвороб та раціонально харчуватися.

Лікарі проінформували де можна отримати кваліфіковану офтальмологічну допомогу та познайомили з програмами Дніпропетровської  обласної ради про надання соціальної допомоги населенню області з метою обстеження та лікування.

Висловлюємо подяку лікарям за цікаву та корисну інформацію!

Усім здоров’я!