Вітаємо переможців конкурсу «Майстерня Діда Мороза»

Напередодні новорічних свят члени Ради студентського співуправління разом з психологічною службою коледжу організували виставку-конкурс, «Майстерня Діда Мороза», де здобувачі освіти Кам’янського медичного коледжу презентували власні творчі доробки.

Владислава БОНДАРЕНКО, голова старостату коледжу, очолила журі конкурсу та висловила думку про те, що творчість дозволяє розвивати в собі спонтанність і вдосконалювати увагу, пам’ять, мислення;  самовиражатися, приносити задоволення собі та іншим; підвищувати самооцінку, і – що надзвичайно важливо для майбутніх медичних працівників –  розвивати навички прийняття рішень.

За результатами конкурсу журі в складі Ради студентського співуправління  та психологічної служби коледжу виявило переможців за такими номінаціями:

 

Номінація Переможці
Неординарність ЛС 1/ 21
Стильність ЛС 2/20 Кошева В.
Романтичність ЛС 21/21 Тиха В. ; СС 40/21 Карпяк Ю.
Оригінальність СС 26/21 Єлизавета Савчук
Загадковість СС 7/19  Ксенія Жук ; СС 41/21 Кашубіна М.
Натхнення СО 49/21
Креативність СС 31/20;  СС 25/21
Мрійливість СС 8/21 Слюсар Г.

 

 

Практичний психолог коледжу, Яна Коваленко, рекомендує: «За передсвятковою метушнею та хвилюванням перед іспитами обов’язково треба дозволити собі розслабитися, вихлюпнути негативні думки і почуття; спробувати реалізувати свою здатність до творчості різними засобами, включаючи образотворче мистецтво, тому що арт-терапія – це спосіб саморозкриття, самовираження та шлях до власної гармонізації.». Про це чудово знають здобувачі освіти Кам’янського фахового медичного коледжу.

Рада студентського співуправління вітає усіх з новорічними святами й бажає творчої наснаги, міцного здоров’я та здійснення усіх мрій.

Владислава БОНДАРЕНКО,

голова старостату коледжу