Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів за темою: «Використання можливостей хмарних сервісів в онлайн навчанні на платформах Google Meet, Google Classroom»

З 20 грудня по 27 грудня 2021 року викладачі коледжу пройшли міжнародне підвищення кваліфікації за темою: «Використання можливостей хмарних сервісів в онлайн навчанні на платформах Google Meet, Google Classroom».

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) став Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Під час навчання акцент освітян було спрямовано  на питання розвитку критичного, креативного та логічного мислення здобувачів освіти інструментами, доступними кожному педагогу в навчальному процесі.

Роботу сплановано за такими напрямами:

  • Організація дистанційного навчання в системі GoogleMeet, Google Classroom;
  • Створення дистанційного курсу в Google Classroom;
  • Особливості створення тестів та завдань на платформі Google Classroom;
  • Окремі можливості платформ Google Meet та Google Classroom у онлайн навчанні.

Під час підвищення кваліфікації педагогічні працівники Лончук Н.В., Соснова В.А., Куцевол О.П., Сотникова О.М., Лавецька О.В.,  Бондаренко Л.Г., Заплавна Т.Ю.  набули нових навичок комунікації та мали можливість познайомитися з досвідом роботи колег із різних регіонів України  та держав Європейського Союзу щодо використання у дистанційному навчанні можливостей платформи Moodle.

Набуті компетентності допоможуть освітянам побудувати власну траєкторію роботи зі студентами, використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.

Усі викладачі повністю виконали програму підвищення кваліфікації та отримали сертифікат учасника Міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) «Використання можливостей хмарних сервісів в онлайн навчанні на платформах Google Meet, Google Classroom».

 

Ольга СОТНИКОВА,

керівник відділу підвищення кваліфікації викладачів