Тиждень циклової комісії клінічних дисциплін – Охорона здоров’я підлітків і молоді – пріоритетна задача України

У Кам’янському фаховому медичному коледжі пройшов тиждень циклової комісії клінічних дисциплін.  Головна тема заходів тижня: «Охорона здоров’я підлітків і молоді – пріоритетна задача України».

Цикловою комісією було проведено фотоконкурс «Майбутнє України». Голова циклової комісії Олена Кущ запропонувала здобувачам освіти різних груп зробити колажі зі своїх дитячих фотографій. Мета заходу: показати студентам, що саме вони і є майбутнє нашої країни.

Відкрите засідання предметного гуртка Інфектології пройшло в онлайн форматі. Керівник гуртка Ірина Бузажи разом з гуртківцями, студентами освітньо-професійних програм Сестринська справа, Лікувальна справа, обговорювали проблеми сьогодення: «Проблема сьогодення –  туберкульоз».

Викладачі Даря Романова та Вікторія Хейлик разом зі здобувачами освіти спеціальності «Медсестринство» провели конференцію «Профілактика агресії серед підлітків та молоді». Під час заходу були розглянуті проблеми сьогодення: причини виникнення агресії, форми агресії, булінг серед підлітків та молоді.

У рамках тижня циклової комісії клінічних дисциплін були проведені бесіди серед здобувачів освіти: «Залежність і вплив тютюнопаління, електронних пристроїв паління, вживання енергетичних напоїв та наркотичних засобів на фізичне та трудове здоров’я підлітків та молоді».

Засідання гуртка «Педіатрія» відбулося у форматі круглого столу, де викладач Дар’я Романова разом з гуртківцями провели аналіз захворюваності серед здобувачів освіти коледжу. Було з’ясовано основні причини, чому студентів (за станом здоров’я) займаються в підготовчій та спеціальній групі на заняттях з фізичної культури.

 Викладачі циклової комісії клінічних дисциплін всю роботу спрямовують на реалізацію головної мети:  «Охорона здоров’я підлітків і молоді – пріоритетна задача України».

Олена Кущ, голова циклової комісії клінічних дисциплін