Працівникам освіти – ПЕРЕМОЖНЕ ПРОТИСТОЯННЯ

Дорогі колеги, у часи протистояння світла і тьми, знань і невігластва, гуртуємо наші зусилля на освітянській ниві для Перемоги над цими негараздами.

Наша основна мета – це класні фахівці-медики – молодь – студентство, які є генетичним кодом нації. Нехай не здригнуться наші руки і серця у творчо-напруженій праці передачі досвіду, знань, зусиль, світлих перспективних цілей заради майбутнього.

Будьмо щедрими і відкритими до потреб молоді, формуємо такі практичні навички-вміння, що завжди будуть мати результат, а теоретичні знання спонукатимуть до постійного пошуку у професійному розвитку.

Не будьте одинокі у своїх прагненнях, вчить старшокурсниківдопомагать молодшим, плекайте добро в душах, підсилюйте навички самозбереження в критичних ситуаціях.

Колеги! Бережіть себе і своїх близьких, плануйте довге і успішне професійне і особисте майбутнє. Будьте прикладом людяності для тих, кого ми вчимо.

Наш День має надзвичайно гіркий присмак. Станьте сильнішими за виклики, які нам пропонує доля. Працюйте ради тих, кого нам довірили батьки: це великий ризик і велика відповідальність. Кожен з вас і всі ми разом гідні того високого промислу – навчати майбутніх медиків.

Щиро вітаємо ВСІХ колег медичних навчальних закладів України і віримо не тільки у нашу співпрацю, а в нашу переможну ходу в НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ!

З глибокою повагою до всіх директор медичного коледжу Тетяна Тимченко