Моя Україна – соборна держава

Онлайн-зустріч зі студентами та міською бібліотекою

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871.

Стало доброю традицією для студентів Кам’янського фахового медичного коледжу за участі бібліотеки міста проводити онлайн-зустрічі зі студентами різних навчальних закладів України. Цього року, у зв’язку з воєнними діями, таку зустріч організувати стало не можливо. Тому студенти першого курсу групи СС-30/22 та викладач історії Лавецька Олена Володимирівна зустрілися з Герасютою Тетяною Іванівною, співробітником Кам’янської міської бібліотеки ім. Шевченко та провели годину спілкування «Моя Україна – соборна держава». Студенти отримали інформацію про причини об’єднання УНР та ЗУНР, переглядали відеоролик про історію святкування Соборності України, ділилися своїми уявленнями про розвиток своєї країни, та дійшли висновку, що ми обʼєднані у відстоюванні своєї незалежності і держави. Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії. Після перемоги над російським агресором Україна обов’язково відновить свою соборність.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього.

 

Покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченку з нагоди Дня Соборності України

В цей значний та тяжкий для українців час, студенти Кам’янського фахового медичного коледжу разом з мером Андрієм Білоусовим та Молодіжною радою міста Кам’янське долучилися до покладання квітів біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Шануємо і пам’ятаємо всіх, хто загинув за нашу свободу і незалежність. Вистоїмо! Все буде Україна. Уповноважений з прав студентів Клименко Ярослав.

Владислава Арефіна, студентка групи СС-30/22