Гуртожиток – мій другий дім

Протягом кожного навчального року у гуртожитку медичного коледжу активно працює студрада. Ми, члени студради,  дбаємо про те, щоб мешканці гуртожитку цікаво проводили своє дозвілля. Усі заходи, що відбуваються у медичному коледжі та нашому місті, знаходять відклик у гуртожитку.

Ми проводимо вечора відпочинку з розважальною програмою до свят та видатних подій; студенти цікавляться культурною програмою, яка відбувається у нашому місті. Особливо хотілось би відзначити наших активістів: Ткаченко Таню, Власову Настю, Сороку Руслану, Бєзнікову Юлю, Перекопську Марину, Перепелицю Олену, Мартинко Валю та Іванську Аліну.

19 квітня у музеї історії міста Кам’янського проходила зустріч з відомою українською письменницею, поетесою, перекладачкою, членом Національної спілки письменників України Лесею Степовичкою. Долучились до зустрічі і студенти – мешканці гуртожитку. Письменниця презентувала  двотомник прози під назвою «Німці в городі» та збірку поезій «Осінні люди». Вечір проходив у супроводі чудової української та німецької музики: на скрипці грав друг Лесі Степовички, музикант Лео Келлер. Нам дуже сподобався цей вечір,ми були у захваті від її розповідей та автобіографічних спогадів.

Наші студенти охоче відвідують академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки. Останній наш похід до театру відбувся 25 травня. Ми дивились ліричну комедію «Звідки беруться діти». Всі залишились задоволеними.

У нашому гуртожитку працює підрозділ волонтерського загону коледжу, який очолюють дівчата Власова Анастасія і Ткаченко Тетяна. Дівчата збирають кошти на потреби для дітей-сиріт, постійно відвідують міський будинок дитини та роблять свій внесок на користь дітей.

У теплу пору року на спортивному майданчику біля гуртожитку ми займаємось спортом, граємо у волейбол. Мешканка гуртожитку Сорока Руслана посіла перше місце у змаганнях з волейболу серед дівчат в рамках спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

Незабаром закінчиться навчальний рік, ми поїдемо додому на літні канікули. Будемо чекати на нові зустрічі з друзями й гуртожитком, який став для нас другою домівкою.

 Голова студради гуртожитку Сніжана Живушко

IMG_28921 IMG_28431 IMG_28581 IMG_28701