Фольклорно-етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща»

Народні свята незалежні від жодних обставин соціального життя, політичних установок та криз. Вони наше коріння, життєдайна сила в музичному потоці, обрядових піснях, старовинних атрибутах, звичаях –  це ментальний символ нашого життя. Вони завжди на часі, як показник незламності України.

У січні студенти медичного коледжу  взяли участь у фольклорно-етнографічному фестивалі  «Від Різдва до Водохреща», який проходив з  07 грудня 2022 року по 20 січня 2023 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Фестиваль мав на меті: розвиток українського аматорського мистецтва; відтворення популяризація та збереження народних звичаїв, свят традицій та обрядів; збагачення духовності, нагадування про невмирущість сили українського духу; а ще це гуртує та об’єднує молодь та старше покоління; сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності.

Фестиваль проводився у двох категоріях: «Професіонали» та «Аматори». Серед  106 виконавців колектив Кам’янського фахового медичного коледжу  посів ІІ місце в номінації «Театральне мистецтво», категорія «Аматори» та отримав Диплом ІІ ступеня та Диплом учасника за презентацію Різдвяних свят.

Вітаємо студентів медичного коледжі – переможців Фольклорно-етнографічного фестивалю  «Від Різдва до Водохреща». Побажаємо молоді і надалі популяризувати звичаї та обряди рідного краю.

 

 

Валентина СОСНОВА, заступник директора з виховної роботи