Фідбек тренінгу з надання екстреної медичної допомоги в різних життєвих ситуаціях у Кам’янському фаховому медичному коледжі

Студенти та викладачі коледжу взяли участь у  практичному тренінгу з надання екстреної медичної допомоги в різних життєвих ситуаціях. Учасники тренінгу надали відгуки на події заходу.

Олександр, група ЛС -3/22

Незважаючи на те, що я студент першого курсу Лікувальної справи, але я мав можливість побувати вже вдруге на практичному тренінгу з надання екстреної медичної допомоги постраждалим.

Тренінг проводили професіонали – практики з Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. На тренінгу ми дізналися багато цікавої, пізнавальної та професійної інформації. Програма була розділена на 4 локації,  кожна з яких містила первинний огляд пацієнта, а також аварію, кому, отруєння чадним газом, суїцид, стороннє тіло дихальних шляхів, опіки, інсульти.

Особисто мене вразило,    як надавали першу медичну допомогу при опіках, при відкачуванні пацієнта, який отруївся чадним газом, при невдалих спробах суїциду. Я з одногрупниками виявляв свою допитливість, а наші наставники показали, що вони професіонали своєї справи.  Впевнений, що такі тренінги дуже корисні не тільки випускникам коледжу, а й першокурсникам, у яких посилюється мотивація до поглибленого вивчення всіх навчальних дисциплін. Я особисто брав участь на всіх локаціях і отримав цінний практичний досвід.

Рада студентського співуправління провела Feedback тренінгу з надання екстреної медичної допомоги в різних життєвих ситуаціях.

На питання: Що саме вам конкретно сподобалося на тренінгові? – студенти відповіли:

  • Класні коучі тренінгу, все змістовно та зрозуміло.
  • Дуже сподобалося, що нам давали і самим спробувати опрацювати навички, тобто попрактикуватися.
  • Можливість ставити питання та брати участь у ситуаційних задачах, відпрацювати навички.
  • Точність і пояснення завдань. Згуртованість і дружність колективу.
  • Після теорії давали змогу все спробувати власноруч

На питання: Що хотіли б побачити,  почути, відпрацювати наступного разу конкретно? – студенти відповіли:

  • Ще нові випадки, при яких потрібно надавати екстрену медичну допомогу.
  • Хотілось би, щоб розповіли історії про цікаві виклики.
  • Впроваджувати і надалі проведення практичних тренінгів для учасників освітнього процесу.

Feedback з Інстаграму коледжу

Рада студентського співуправління