15 кроків відповідальності людини Богдана Гаврилишина

Відповідальність – це риса свідомої, цілком сформованої особистості. Бути відповідальним від народження здатен далеко не кожен, цього треба вчитися протягом тривалого часу.

Днями здобувачі освіти Кам’янського фахового медичного коледжу на базі міської бібліотеки ім. Шевченка здобули такий цікавий та корисний досвід. До їхньої уваги було представлено мотивуючу бесіду-презентацію, присвячену “Декларації відповідальності людини” Богдана Гаврилишина. Так вони дізналися про історію його успіху,  його бачення ефективності держави та відповідальності людини перед країною, родиною, собою.

Перед майбутніми медичними працівниками виступила начальниця відділу “Криничанське бюро правової допомоги” Кам’янського центру Надія Федориненко, яка озвучила тему прав та обов’язків людини, як важливо, знаючи свої права, пам’ятати про ту відповідальність, яку кожен з нас має перед собою, своїми рідними, своєю країною та природою.

На завершення Пані Надія запропонувала всім учасникам онлайн уроку перевірити свої суперсили на визначення рівня відповідальності: https://gwaramedia.com/test/naskilki-vy-vidpovidalna-lyudina/.

Усі учасники заходу погодилися, що треба завжди пам’ятати про відповідальність за власні вчинки та можливі наслідки.

Голова Ради студентського співуправління,

Іван КУШНІР