Засідання обласного методичного об’єднання природничо-наукових дисциплін. Відкрите обласне заняття з анатомії людини «Анатомія головного мозку»

24 листопада 2021 року в рамках засідання обласного методичного об’єднання природничо-наукових дисциплін проведено відкрите  практичне заняття з анатомії людини на тему: «Анатомія головного мозку».

Заняття було проведено онлайн викладачем Людмилою Бондаренко у формі відеоконференції на базі додатку Google Meet.

Під час заняття викладач анатомії продемонструвала можливості використання інтерактивних технологій у підготовці практико – орієнтованих фахівців для галузі охорони здоров’я:

  • онлайн-тестування, використовуючи онлайн платформу «Всеосвіта», що дає можливість отримувати результати відповідей та їх детальний аналіз по кожному здобувачеві освіти;
  • 3D атлас з анатомії людини «Аnatomy Learning», який дозволяє дослідити найдрібніші деталі анатомії людини з неймовірним 3D;
  • інтерактивні завдання LearningApps на підготовчому та підсумковому етапах заняття,
  • широко використано роботу з «німими» малюнками, тощо.

Викладач Бондаренко Л.Г. під час практичного заняття з анатомії людини продемонструвала шляхи реалізації сучасного інформаційного освітнього простору, про який детально доповідала на засіданні обласної методичної ради 23 листопада 2021року.

Під час обговорення відкритого заняття з анатомії людини «Анатомія головного мозку» освітянами обласного методичного об’єднання природничо-наукових дисциплін було відзначено професіоналізм викладача; практичне заняття отримало схвальні відгуки колег.

 

 

Наталія ЛОНЧУК, заступник директора з навчальної роботи