Заходи до Міжнародного дня прав людини 2021

 

Особистості мало одних лише прав, їй потрібні

достаток і виховання, щоб ними скористатися.

О.Герцен

 

Щорічно 10 грудня у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

Студенти та викладачі Кам’янського фахового медичного коледжу не залишилися осторонь. З 6 по 10 грудня 2021 року у коледжі були проведені заходи до Міжнародного дня прав людини:

  • засідання гуртка правознавства «У світі права», де свої знання перевіряли студенти груп СО-49/21, СО-50/21;
  • правові читання «Юридична і моральна відповідальність медичних працівників»;
  • інформ-дайджест «10 грудня – Міжнародний день прав людини»;
  • онлайн-урок у співпраці з міською бібліотекою «Озброєний – захищений: дезінформація та маніпуляції», де здобувачі освіти мали змогу поспілкуватися з директором Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрієм Дишлюком.
  • кураторами груп були проведені бесіди з проблем духовно-морального та правового виховання студентської молоді та профілактики правопорушень: «Дотримання законів України – обов’язок кожного громадянина»;
  • традиційно у бібліотеці коледжу до Міжнародного дня прав людини здобувачі освіти ознайомилися з експозицією «Закон у твоєму житті».

Викладацький колектив коледжу живе за принципом: «Щоб зробити із людей хороших громадян, їм треба дати можливість проявити свої права і виконувати обов’язки громадян».

Олена ЛАВЕЦЬКА,

викладач основ правознавства