Заходи до Дня Соборності України в коледжі

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42.

Здобувачі освіти Камя’нського фахового медичного коледжу долучилися до відзначення однієї з найважливіших дат в історії України – Дня Соборності. Гасло до відзначення Дня Соборності – 2024: «Наша єдність – наша зброя». Куратори груп провели тематичні години спілкування «22 січня – особлива дата в історії України», викладачі історії коледжу Світлана Харченко та Валентин Циганок – засідання гуртка історії України з теми: «Єдина країна». Традиційно у співпраці з міською бібліотекою проведено перегляд та обговорення документального фільму «На захист соборності» у клубі документального кіно з прав людини юнацького відділу бібліотеки ім.Т.Шевченка.

Відзначення Дня Соборності та Свободи України виявило найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави, спрямувало здобувачів освіти медичного коледжу на активну участь у розбудові сучасної України. Це свято нагадує нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пишаймося, що ми Українці!

Олена ЛАВЕЦЬКА, голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін