Заходи до Дня Європи

До Дня Європи в медичному коледжі було проведено такі заходи:

Бліцінформ «З Україною в серці»: «Подорожуємо країнами Європи» провели студенти предметного гуртка історії України, керівник Світланою Харченко. Здобувачі освіти продемонстрували свої знання різних європейських мов, культури та звичаїв народів країн Європейського Союзу, їхньої історії та сучасного життя. Онлайн подорож допомогла дізнатися цікаву інформацію про європейський континент.

Години спілкування «Україна є повноцінною та невід’ємною частиною європейської спільноти», «Світ відкриває Україну», «Ми – європейці: реальність і перспективи» було проведено куратори академічних груп спільно зі здобувачами освіти. Відбулася презентація студентських пошукових робіт на теми: «Україна – це Європа», «Наш спільний дім – Європа». «Європа очима українців».

Сумісне засідання предметних гуртків історії України та правознавства пройшло у форматі круглого столу «Європа і Україна: разом до Перемоги», керівники Світлана Харченко, Олена Лавецька.

Захист проєктів «Бізнес-культура країн Європи»  провели здобувачі освіти у співпраці з викладачем основ економічної теорії Валентином Циганком.

Бліц-вікторина «20 питань про Європу» проведено серед здобувачів освіти І-ІV курсів викладачами іноземної мови Наталією Лончук та Оленою Козловою

Круглий стіл «Погляд молоді на сучасну Європу» відбувся за ініціативи Ради студентського співуправління. Під час круглого столу обговорювалися  такі питання: формування європейських цінностей і стандартів – ключове завдання українського суспільства; європейська інтеграція як ефективна форма співпраці самостійних і незалежних держав.

У бібліотеці медичного коледжу  студенти мали можливість переглянути виставку  книжок «Україна – держава європейська».

Валентина Соснова, заступник директора з виховної роботи