Всеукраїнський тиждень права «In optima forma»

З 7 по 11 грудня 2020 р. у Кам’янському медичному коледжі пройшов Всеукраїнський тиждень права «In optima forma» /«Об’єднаними зусиллями»/ онлайн.

Здобувачі освіти коледжу під керівництвом викладача основ правознавства Лавецької О.В. створили пам’ятку «Як під час карантину не стати жертвою інтернет-шахраїв», візуалізували вірші «Я маю право», «Я маю право на життя», провели конкурс ессе «Захист прав медичних працівників під час епідемії» та «Людяність у наш час». Спільно з міською бібліотекою було проведено онлайн-урок «Мова ворожнечі». Студенти І курсу групи СО-28 долучилися до онлайн-уроку «Знаю права і змінюю світ», присвяченого 75-річчю з дня заснування ООН.

У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся перегляд та обговорення відеороликів у Гугл-класах: «Захист дітей онлайн», «Розкажи дорослому, якому довіряєш», «Для всіх, як для себе», «Діти відчувають», «R32», «Дитинство без майбутнього».

Подібні заходи підвищують зацікавленість здобувачів освіти у вивченні основ правознавства, розширюють правові знання, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання у повсякденному житті.

Викладач основ правознавства Лавецька О.В.