Відкрите практичне заняття колег з Львівської медичної академії ім. Андрея Крупинського – крок до співпраці

Сучасна ситуація та тренди в освіті актуалізують використання гнучких моделей освітнього процесу, в якому активно застосовуються й технології дистанційного навчання, завдяки яким 18.11.2020р. викладачі Кам’янського медичного коледжу мали можливість бути присутніми на відкритому онлайн практичному занятті, проведеному  кафедрою внутрішньої медицини та управлінням охороною здоров’я разом з кафедрою фізичного здоров’я та педіатрії Львівської медичної академії імені Андрія Крупинського, за темою: «Інструменти on-line навчання при викладанні сестринського процесу в педіатрії. Міждисциплінарна інтеграція за темою: Менінгококова інфекція».

На занятті продемонстровано використання інтерактивних технологій в режимі реального часу. Колеги показали можливості різних on-line ресурсів (віртуальні кімнати, платформи для тестування, розв’язування практичних кейсів та дебрифінгу, широке використання міждисциплінарних зв’язків в тому числі і з англійською мовою).

Заняття пройшло цікаво, інформаційно, з використанням принципів студентоцентрованого навчання. Здобувачі вищої освіти продемонстрували високий рівень підготовки з дисципліни та володіння інструментами дистанційного навчання.

Щиро вдячні організаторам за запрошення на участь у практичному занятті, можливість перейняти досвід колег. Дякуємо та cподіваємося на подальшу співпрацю.