Від теорії до практики: студенти-зуботехніки опановують інноваційні методи протезування

З 13 по 24 травня 2024 року студенти освітньо-професійної програми Стоматологія ортопедична Кам’янського фахового медичного коледжу проходили виробничу практику на базі міської стоматологічної поліклініки та приватних зуботехнічних лабораторій. Під час практики вони мали можливість ознайомитися з роботою лікарів-ортопедів та передовими технологіями, які використовуються в зуботехнічних лабораторіях.

Студенти на власні очі побачили, як впроваджуються інновації в стоматологічній галузі, такі як використання інтраорального сканера, виготовлення 3D-шаблонів та цифрове моделювання посмішки. Нові технології спрямовані не лише на відновлення функцій зубощелепної системи, а й підвищують естетичний рівень виконаної роботи та економлять час зубного техніка.

Методичні керівники практики Н.Є. Бєлянінова, Н.А. Власенко, Г.В. Гнілицька та С.В. Чернова допомагали організувати роботу студентів відповідно до програми практики, забезпечували навчання та інструктаж з охорони праці, здійснювали нагляд за безпекою умов праці на робочому місці.

Виробнича практика стала для студентів цінним досвідом, який допоможе їм у майбутній професійній діяльності.

Світлана ЧЕРНОВА,

голова циклової комісії зуботехнічних дисциплін