В Кам’янському медичному коледжі відбулася науково-практична онлайн – конференція з міжнародною участю за темою : «COVID-19: заходи та методи безпеки сьогодення»

Дивитися відео

Врятуємо життя разом!

«Врятуємо життя разом!», – під таким гаслом 16 грудня 2020 року в Кам’янському медичному коледжі відбулася науково-практична онлайн – конференція з міжнародною участю за темою : «COVID-19: заходи та методи безпеки сьогодення».

У роботі конференції взяли участь науковці, академічні партнери зі Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, Дніпровської медичної академії, Дніпропетровського медичного інститут традиційної і нетрадиційної медицини, Харківського національного університету радіоелектроніки, колегіуму Мазовецького інноваційного університету з Польщі, Кам’янського медичного коледжу, учасники з Ізраіля, Камеруна, Словаччини, Ірландії, Узбекистану, Індії.

Результати науково-дослідної роботи презентували здобувачі освіти Кам’янського медичного коледжу Олена Брилевич,Аліна Артюхова, Ткаченко Тетяна, Ірина Ільніцька, Іван Кушнір.

Під час обговорення учасники конференції відзначали змістовність і актуальність питань щодо стрімкого поширення коронавірусу у світі та застосування засобів індивідуального захисту. Було зазначено, що питання актуальне і потребує більшого роз’яснення та популяризації серед населення.

Тетяна Миколаївна Тимченко, директор Кам’янського медичного коледжу, висловила подяку учасникам конференції і побажала всім здоров’я, миру, добра та великих досягнень у роботі.

 

Переглянути запис конференції можна на Youtube каналі коледжу за цим посиланням.

Фотозвіт конференції


Обговорення конференції

Відгуки

про науково-практичну онлайн конференцію з міжнародною участю за темою : «COVID-19: заходи та методи безпеки сьогодення»