Уроки війни для сьогодення

 

У травні в коледжі проведено низку заходів до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Меседж заходів: Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – мир!

9 травня 2022 р. о 09.00 під час освітнього процесу онлайн викладачі та здобувачі освіти взяли участь у Хвилині пам’яті: «Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни».

Кураторами було проведено години пам’яті у навчальних групах «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».

Тези інформаційно-просвітницьких заходів:

  • Причини та події Другої світової війни.
  • Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей, стала найбільш кривавою і жорстокою з історії людства.
  • Уроки війни для сьогодення в контексті триваючого повномасштабного вторгнення путінської росії в Україну.
  • Зараз, як і в роки Другої світової  війни, українці воюють з жорстоким і цинічним агресором.
  • Захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Викладачі історії разом зі студентами провели інтегровану годину спілкування: історія України та всесвітня історія «Внесок Українського народу у перемогу над нацизмом», відбувся захист презентацій, обговорення.

Було проведено викладачами історії України розширене засідання круглого столу історичного гуртка «Спадщина» та викладачів коледжу за темою: «Вічний лютий: паралелі Другої світової війни та агресії росії проти України». Гасло заходу: «Міць наших Збройних Сил є запорукою існування України, вільного життя кожного з нас».

9 травня 2022 р. викладачами культурології  проведено години творчості «Незламні»: презентація сучасного українського музичного мистецтва (пісні про війну).

 У бібліотеці коледжу 10 травня 2022 р проведено інформаційно-просвітницьку роботу: «Війні немає забуття!». Перегляд кінофільмів, присвячених подвигу медичних працівників.

Валентина Соснова, заступник директора з виховної роботи