У павутинні перехресних барв…

Цього року відзначаємо 80-ті роковини трагедії Бабиного Яру. У вересні 2021 року ми вшановуємо пам’ять десятків тисяч розстріляних.  Маховик смерті упродовж 1941-1943 років забрав життя близько 100 тисяч людей, серед них і талановита українська поетеса й патріотка Олена Теліга. Свій останній притулок вона знайшла в Бабиному Яру, залишивши по собі декілька збірок поезій і великий слід в українській історії.

Ми пам’ятаємо про цю про подію, тому здобувачі освіти  Кам’янського медичного коледжу організували читання улюблених поезій Олени Теліги. Кожен знайшов у них щось своє, близьке до душі. Когось приваблюють ідеї життєлюбства й оптимізму, когось захоплює сила духу, шляхетність або патріотизм.

Результатом став відео калейдоскоп виразного читання віршів Олени Теліги. Майбутні медичні працівники творчо підійшли до створення «вечора поезій». Вони не тільки натхненно читали улюблені вірші, а й осучаснили їхню подачу. Горіти душею, діяти сміливо, виробити в собі рису суворої самодисципліни та обов’язку – так вони зрозуміли звернення до нащадків видатної поетеси.

Марина Дюкова,

студентка групи ЛС-21/21