Тиждень циклової комісії відділення Стоматологія ортопедична: «Дизайн посмішки очима зубного техніка»

З 08 по 12 лютого 2021 року  проведено тиждень зуботехнічних дисциплін. Розпочався тиждень загальними зборами , на яких студентський та викладацький колективи обговорили план проведення тижня та завдання, над реалізацією яких будуть працювати.

План роботи тижня циклової комісії відділення Стоматологія ортопедична

Тема: «Дизайн посмішки очима зубного техніка»

08.02.2021р.- 12.02.2021р.

№п.п Заходи Керівник

учасники

Дата виконання
1. Конкурс на кращу стіннівку до Дня стоматолога Куратори груп, студенти 08.02.2021р.
2. Круглий стіл за темою: “Професійні захворювання та профілактика захворювань зубних техніків” Н.Є.Бєлянінова

Студенти СО_11/19, СО-22/19

08.02.2021р.
3. Науковий лекторій з ТВНЗП

Тема:  «Воскове моделювання WAX-UP- запорука гарної посмішки”

 

Власенко Н.А. студенти СО-44/20 09.02.2021р.
4. Обговорення матеріалу презентації з ТВНЗП за темою “ Ідеальна естетика незнімного протезу за короткий час” Чернова С.В. студенти СО-30/18 10.02.2021р.
5. Круглий стіл з ТВЗП за темою “Методи утримання протезів на щелепі при  повній відсутності зубів” Томаш Ю.А.

Студенти СО-12

11.02.2021р.
6. Науковий лекторій з СТВЗП за темою “Дентальна імплантологія” Гальченко І.І. студенти СО-29 12.02.2021р.
7. Підведення підсумків тижня циклової комісії Викладачі з/т дисциплін 12.02.2021р.

 

 

08 лютого 2021 року кураторами груп та студентами був проведений конкурс стіннівок до дня зубного техніка.

Викладач Бєлянінова Н.Є. була ведучою круглого столу  за темою: “Професійні захворювання та профілактика захворювань зубних техніків”

Викладачем чітко визначено методичні орієнтири: проблемне використання відеороликів, тестових завдань, створення презентацій та їх показ.

Обговоренням матеріалу презентації з ТВНЗП за темою “ Ідеальна естетика незнімного протезу за короткий час”  займалася викладач Чернова С.В.

Викладач використала презентацію матеріалу, як форму і метод роботи для активізації у студентів творчих і професійних здібностей

Викладачем Власенеко Н.А. був підготовлений та проведений Науковий лекторій з ТВНЗП за темою: “Воскове моделювання WAX-UP- запорука гарної посмішки”. Мета лекторію-розвиток інтересу у студентів до обраної професії.

Обговорення матеріалу презентації з ТВНЗП за темою «Дентальна імплантологія» провела викладач відділення Гальченко І.І. як метод активізації  творчих і професійних здібностей студентів.

Круглий стіл з ТВЗП за темою “Методи утримання протезів на щелепі при  повній відсутності зубів” підготувала та провела викладач Томаш Ю.А. як метод залучення студентів до позанавчальної роботи.

Слід зазначити, що в рамках тижня брали участь студенти випускних груп СО-22/19, СО-30/18, СО-29/18.

Проведення тижня циклової комісії — багаторічна традиція і одна з форм вивчення передового педагогічного досвіду в коледжі. Мета тижня: розвиток інтересу у студентів до обраної професії, активізація їх творчих і професійних здібностей, залучення студентів до позанавчальної роботи. Завдання тижня: вдосконалення професійної майстерності викладачів через участь в організації та проведенні заходів, використання різноманітних форм і методів роботи.