Тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін «Per aspera ad astra» (Через тернії до зірок)

З 25 по 29 квітня 2022р., проходив тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін. Проведені заходи були цікавими, змістовними та захоплюючими.

Незважаючи на складні часи  та проведення заходів у дистанційному форматі, тиждень був насичений різноманітними подіями.

Протягом тижня здобувачі освіти II курсу групи СС-8/20, ЛС-2/20 та І курсу групи СС-25/21, ЛС-1/21 взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з біології та екології «Всеосвіта Весна-2022». Учасники отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступеню та сертифікати учасників. Викладачі Людмила Бондаренко, Олена Майстренко, Наталія Могіна отримали свідоцтво про підготовку учасників до інтелектуальних змагань.

Листи-подяки від директора Національної освітньої платформи «Всеосвіта» Литвиненка І.М. отримала Тимченко Т. М., директор коледжу, за активну участь Кам’янського фахового медичного коледжу в організації та проведенні Всеукраїнської дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна – 2022».   Тетяні Миколаївні висловлено подяку за підтримку  педагогічної ініціативи викладачів, надання широкого простору для реалізації творчого потенціалу та підвищення мотивації здобувачів освіти до набуття знань з дисциплін, компетентностей, соціальних навичок.

 

 

У рамках тижня циклової комісії природничо-наукових дисциплін проведено ряд студентських конференцій:

  • студентська конференція з анатомії «Пізнавальна наука анатомія» (викладач Людмила БОНДАРЕНКО);
  • студентська конференція з біології: «Біологія та медицина» (викладач Наталія МОГІНА);
  • науково-практична конференція з фармакології: «12 подвигів Аспірину у порятунку людства» (викладачі Світлана КЛИМЕНКОВА, Галина МІХАНОШИНА, Олена ЩИГОРЦОВА);
  • науково-практична конференція з фармакології: «Сучасна медицина й фармація» (викладач Світлана КЛИМЕНКОВА).

Зазначені заходи пройшли у формі відеоконференції на базі додатку Google Meet, де здобувачі освіти представили на розгляд свої презентації пошуково-дослідницьких робіт.

 

 

28.04.22 р. була проведена інтелектуальна вікторина-конкурс «Per aspera ad astra». В ній брали участь студенти І курсу групи ЛС -21/21 та групи СС -8/20. Конкурс складався з трьох турів. Перший «Знайомство» де команди представляли своїх учасників, капітана, девіз і назву. Другий тур (завдання з анатомії) «Ерудит» та «Прийшов, побачив, написав», студенти повинні були відповісти за 20 хвилин на запитання зазначені у  Google Формі . Третій тур «Конкурс з фармакології» метою якого було правильно виписати рецепти на лікувальні засоби.

Атмосфера під час конкурсу була захоплююча, студенти з радістю брали участь в конкурсах, вирішували цікаві і складні завдання. В результаті перемогла команда групи ЛС-21/21. Вітаємо переможців!

У четвер, 29.04.22 р,. викладачем Людмилою ЧЕРТОВОЮ у групі СС-24/21 та  ЛС-1/21 було проведено конкурс творчих робіт «Значення білків, жирів, вуглеводів для здоров’я людини».

Метою проведення тижня циклової комісії було формування у студентів фахових компетентностей, набуття соціальних навичок, а також показати роль природничо-наукових знань у становленні майбутнього медика.

 

Людмила БОНДАРЕНКО, керівник інформаційної служби