Творчий челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»

В Україні щороку в третій четвер травня святкують День вишиванки. Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

З цієї нагоди Науково-методичним центром  ВФПО було проведено Всеукраїнський  Творчий челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців».  Учасниками челенджу,  який відбувся 18 та 19 травня, стало близько 200 закладів вищої і фахової передвищої освіти.

Учасницею творчого челенджу від Кам’янського фахового медичного коледжу  стала Бондаренко Владислава, студентка групи СС – 8/20, яка декламувала поезію Володимира Сосюри «Любіть Україну».

Цьогоріч проведння Челенджу за участю студентської молоді спрямоване  на єднання українського народу, зміцнення духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, збереженню національних традицій, звичаїв, культурних надбань.

Науково-методичним центром ВФПО створено плейлист на ютуб-каналі, де розміщено творчий  доробок Бондаренко Владислави та інших учасників  Творчого челенджу «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців».

 

 

Валентина СОСНОВА,

заступник директора з виховної роботи