Студенти медичного коледжу взяли участь у всеукраїнській науково-практичній конференції

Людський розум виховується

вченням і мисленням

                                Цицерон

 

18 травня 2023 року у Львові відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти фундаментальних медико-біологічних наук», що проходила на базі КЗВО ЛОР «Львівська медична академія ім. Андрея Крупинського».

Студенти Кам’янського фахового медичного коледжу гідно представили студентську наукову спільноту нашого закладу.

Ганна ШЕРЕМЕТ, здобувач вищої освіти І-го курсу та Дар’я АНТОНЮК, здобувач освіти ІІІ-го курсу спеціальності «Медсестринство» представили творчу роботу «Роль фахового мовлення медичної сестри в забезпеченні якості медичної допомоги на сучасному етапі» (науковий керівник – Людмила ВАЩЕНКО, док.мед.н, професор);

Надія ЧОРНА, здобувач освіти ІV-го курсу спеціальності «Медсестринство», представила дослідження на тему: «Вплив дихальної техніки йоги на артеріальний тиск та психоемоційний стан» (науковий керівник – Тетяна ВОЙТЕНКО, к.мед.н.).

Єлизавета ЛИСЕНКО, здобувач освіти ІІ-го курсу спеціальності «Стоматологія», доповіла та презентувала науково-дослідну роботу на тему: «Вивчення стану слизової оболонки порожнини рота серед підлітків, що палять» (науковий керівник – Анатолій ЛАГУН, к.мед.н.).

Всі учасники отримали іменні сертифікати та збірник матеріалів конференції.

Вдячні організаторам та адміністрації Львівської медичної академії ім. Андрея Крупинського за запрошення та плідну співпрацю.

Вітаємо авторів статей з публікаціями!

Світлана Клименкова,

керівник відділу науково-дослідної роботи студентів