СТУДЕНТАМ – ПРО БЕЗПЕКУ

СТУДЕНТАМ – ПРО безпеку БЕЗПЕКУ

Спробуйте без іронії прочитати до кінця тексту…

1. Якщо вам пропонують прості та доступні методи захисту від інфекцій – дослухайтесь! Вони справді дієві! Згадайте, скільки лікарів вчать вас: інформація повинна працювати на вашу користь.
Карантин, який здався вам святом відпочинку, насправді має протилежний зміст. Дотримуйтесь, бережіться, допомагайте тим, хто цього не знає. Загроза для життя є реальною і близькою.

2. Комунікативна культура і безпека? Який зв’язок? Прямий! Люди спілкуються, щоб домовитись, підтримати, порадити, познайомитись, запитати… Провокація словом, безкультур’я та агресивна мова в соціальних мережах – суттєва небезпека, що проявиться психологічним тиском, зневагою, насиллям, конфліктами та навіть злочином. Добирайте слова, жести, емоції, вмійте поступатись і вибачатись. Поважайте людей навколо.

3. Закоханість, кохання, стосунки… які не завжди складаються, як би вам хотілось. Бо ви забули, що найскладнішими для людської спільноти є побудова взаємин між нами. Вони є непростими в різних ситуаціях, а в разі закоханості верх у молоді беруть почуття власності, неприйняття відмови та егоїзму. «Як мене можна не любити?». Можна! Не тому, що хтось гірше, а тому, що невідомі шляхи та потоки почуттів, які виникають між двома. Тільки уважні та справжні закохані здатні це відчути і не пройти мимо. Не уособлюйте життя та ваше кохання. Воно (кохання) – лише складова життя. Неймовірна за силою впливу, але складова…Навчіться сприймати поразки, відмову, невзаємність. Ваше щастя і любов – попереду. Ви зустрінетесь – обов’язково!

4. Ви рветесь з батьківського дому на волю: вулиці, тусовки, кав’ярні, подорожі, спорт площадки… Обмежень не визнаєте! Батьки вас не розуміють! І це правда. Не розуміють. А ви свої вчинки і себе завжди розумієте??? Отож то! А втім, певне, це єдині двері – двері вашого дому, які вам завжди відчинять. Не ворогуйте з батьками, не говоріть про них недбало або зухвало.

Буде дуже боляче, запізно, коли вам не буде кому сказати:

«Доброго ранку, мамо!» , «Татусю, я вже біжу додому, зустрінь мене, будь ласка!» або «Мама і тату! Це моя дівчина. ЇЇ звуть Марина, як і тебе, матусю!». Любов батьків – ваш головний оберіг.

Я вірю, що ви заслуговуєте на такі стосунки.

Далі буде…

З розумінням Алла Павлівна