New trends and unsolved issues in medicine

Ми продовжуємо тримати науковий фронт в умовах війнита приєднуємося до Європейської наукової спільноти.

29–30 липня 2022 року Тетяна Тимченко, директорка Кам’янського фахового медичного коледжу; Тетяна Войтенко, кандидатка медичних наук, викладачка медсестринства при невідкладних станах; Наталія Якубович, голова циклової комісії терапії та хірургії, голова обласного методичного об’єднання викладачів дисциплін терапевтичного профілю, викладачка вищої кваліфікаційної категорії, викладачка-методистка приєдналися до участі в Міжнародній науковій інтернет-конференції «Нові тенденції та невирішені питання у сфері медицини», в секції – теоретична медицина: основні напрямки розвитку, м. Рига, Латвійська Республіка з доповіддю: «Medicine is a bulletproof vest of life» («Медицина – бронежилет життя»)

Тези доповіді включені до збірника конференції, присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Збірнику тез присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом “Izdevnieciba “Baltija Publishing”.

Збірник тез New trends and unsolved issues in medicine

Отримані сертифікати підтверджують участь у роботі наукової конференції, проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 7.4 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.

 

Вітаємо учасників конференції з черговою публікацією

Світлана Клименкова, 

керівник відділу науково-дослідної роботи студентів