Нагороди з нагоди Дня молоді

День молоді – свято заряджених, активних і позитивних людей, які хочуть змінити світ на краще. Щороку воно відзначається в останню неділю червня.

Саме з цієї нагоди 22 червня до Кам’янського медичного коледжу завітали начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради Коряк Едуард Миколайович та заступниця начальника Кузьменко Наталія Вікторівна. Завітали, щоб привітати наших студентів: членів ради студентського співуправління, волонтерів, спортсменів.

За ініціативність, активну життєву позицію, особисті досягнення в розвитку молодіжного руху міста Кам’янське грамоти та цінні подарунки отримали Елла Нор, Тетяна Ткаченко, Софія Куровська та Максим Баштанник. Ми пишаємося нашими талановитими студентами, які беруть активну участь у житті міста, коледжу, демонструючи високі досягнення і перемоги в навчанні, праці, творчості та спорті.

Шановні студенти, прийміть щирі вітання та побажання всього найкращого в цей день! Нехай широкими і легкими будуть ваші життєві шляхи, райдужними і прекрасними – перспективи, вірними і потрібними – починання. Бажаємо вам більше яскравих зустрічей, нових ідей, активних дій, чітко намічених цілей.

Зі святом, з Днем молоді!

 Голова Ради студентського співуправління

Іван Кушнір