Ми – за здоровий спосіб життя! Цикл лекцій в межах проєкту «Шкільний офіцер поліції»

 

У сучасному світі для молоді є багато спокус. Зробити вибір, про який потім не пошкодуєш, завжди непросто. Якщо в юному віці задано правильні орієнтири, то потім легко буде сказати «ні» непевним друзям, шкідливим звичкам, поганим прикладам.

Для здобувачів освіти Кам’янського фахового медичного коледжу практичним психологом Коваленко Яною Віталіївною було організовано цикл цікавих лекцій за темами: «Протидія вживання  наркотиків серед дітей та молоді» та «Створення родини без насильства».

У співпраці з громадською організацією «Рух – здорова нація» на основі лекції «Нарконон» начальник відділу зв’язку з громадськістю управління патрульної поліції Дніпропетровської області Очеретяна Наталія Юріївна ознайомила майбутніх медичних працівників з актуальною інформацією та дала відповіді на гострі питання.

Створити в майбутньому міцну щасливу родину, вести активний здоровий спосіб життя самим та рекомендувати іншим – ось запорука здорової нації, –  переконані учасники освітнього процесу. Твоє майбутнє у твоїх руках!

Світлана  ПЕТРІЩЕВА,

соціальний педагог