Майстер-класи для правоохоронців з надання невідкладної домедичної і медичної допомоги

За ініціативою КЗОЗ «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту» викладачами Кам’янського фахового медичного коледжу в серпні було проведено майстер-класи для правоохоронців Кам’янського районного відділу Управління поліції охорони Дніпропетрвської області.

Захист життя  та здоров’я людини можна визначити як одну  із найважливіших функцій держави.  Саме  Законом України «Про  Національну поліцію» – передбачено, що поліція забов’язана  надавати невідкладну, зокрема домедичну і медичну допомогу особам, які опинилися в безпорадному стані або стані небезпечному для їхнього життя чи здоров’я.

Брилевич Олена продемонструвала засоби інфекційного захисту та особливості їх застосування у надзвичайній ситуації, а також розповіла про альтернативні методи особистого захисту під час надання домедичної допомоги.

Під керівництвом Анастасії Антоненко було  практично відпрацьовано правила медичного сортування, алгоритм дій при термічній та холодовій травмі, правила домедичної допомоги при кровотечі, а також домедична допомога при невідкладних станах.

Єгорова Катерина допомогла опанувати працівникам поліції методику безпечного транспортування постраждалого з автомобіля та переведення у стабільне положення під час втрати свідомості.

Крім того, викладачі-тренери з невідкладної медичної допомоги в екстремальних ситуаціях продемонстрували способи само- та взаємодопомоги, а також відпрацювали практичні навички з надання домедичної допомоги  у разі виникнення загрозливого для життя стану.

Захід пройшов завдяки плідній співпраці правоохоронців міста та працівників охорони здоров’я, сподіваємось, що отримані знання будуть корисними.

 

Катерина ЄГОРОВА, член інформаційної служби