Крила медицини незламні

Для тих, хто ще не випускник

Шановні студенти та студентки! Правила безпеки для вас непорушні. Ви маєте повернутися на навчання і сісти в аудиторії, які на вас очікують. Сприймайте як наказ по коледжу.

Батькам

Шановні батьки, не залишайте, будь ласка, без уваги ваших таких дорослих дітей. Вони, захоплюючись відпочинком, так легко забувають про безпеку.

Батьки, турбуйтесь і про себе, тому що на довгому життєвому шляху для дітей ви головні на цьому світі. А Вам ще святкувати і своє особисте життя та зустрічати онуків і правнуків. Наснаги Вам!

Про філософію медицини

Ми плекали надії на новий випуск і не даремно. Вони справдились. Знову черговий випуск приймає сучасна медицина, яка насичена надіями, стражданнями, втратами та безмірною вдячністю медикам від «нуля» і до перших кроків зцілених заново. Така сувора зараз медична реальність. Сподіваємося, що наші випускники зміцнять крила медицини, додаючи власної незламності на різних етапах допомоги.

А ще в плині життя  є новонароджені, немічні та хворі люди… Життя в медицині продовжується професійним подвигом медичних працівників. Результат – це  щастя  і втіха тих, хто вчасно отримав допомогу, підтримку, хто хотів і зміг побороти хворобу і – переміг. Це вартує докладених зусиль.

Для тих, хто є випускник

Шановні випускники! Вас очікують, дійсно, великі справи і складна робота. Гідно прийміть цей виклик. Віримо у ваші щирі бажання відтворити всі набуті практичні навички у кращих проявах надання допомоги – вчасно, якісно, професійно. Пробачимо одне одному допущені помилки, непорозуміння. Нас давно вже примирила страшна криза війни. Будьте довгожителями в медичній професії; щасливі – особисто й удвох. Це буде основним джерелом вашого успіху – бажання просинатися уранці зі щасливим блиском в очах, з надіями на світлий мирний день, який поцілує вас першим.

Пам’ятайте, в чому наша сила – у вдячній відплаті робити  добро. Професія зобов’язує. Бо вона – Медична!

Тетяна ТИМЧЕНКО, директорка медичного коледжу