Конференція Ради студентського співуправління

 

21 вересня відбулася конференція Ради студентського співуправління Кам’янського фахового медичного коледжуонлайн на платформі Google Meet.

Голова Ради студентського співуправління Іван Кушнір привітав здобувачів освіти оновленого складу студентського співуправління, було підведено підсумки роботи за 2021-2022 навчальний рік. Студенти активно брали участь в роботі конференцій, за результатами огляду-конкурсу «Битва за ВИШ» Кам’янський фаховий медичний коледжж виборов І місце.

Заступниця голови Ради співуправління Юлія Пітченко окреслила задачі роботи Ради студентського співуправління  за секторами.  Пітченко Ю. наголосила, що представники студентської ради залучені до  управління коледжем. За результатами обговорення кандидатур було обрано представників Ради студентсього співуправління до відділів забезпечення якості освіти, науково-дослідної роботи студентів, відділу кар’єри та працевлаштування. Під час голосування було обрано кандидатури до участі в роботі педагогічної, адміністративної ради.

В оновленому складі Рада студентського співуправління розпочала роботу в 2022-2023 навчальному році. Разом до Перемоги!

Пітченко Юлія, заступниця голови Ради студентського співуправління.