Новини

Хай живе козацька воля

20.10.2020

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу, традиційно до Дня українського козацтва та Дня захисника України у медичному коледжі було проведено спортивно-розважальне свято «Хай живе козацька воля».  Для сучасних українців козаки, козацькі походи, права і вольності запоріжців – не тільки символи національної гідності, а й усвідомлення того, що вони є нащадками унікального явища в європейській історії.

Студенти І курсу освітньо-професійних програм «Лікувальна справа» та «Стоматологія ортопедична» під керівництвом викладачів історії Лавецької О.В. та фізичного виховання Худолєєвої Л.В., Тропко Л.І., Чучки Н.П. брали участь у командних іграх-змаганнях.

Учасники мірялися силою, змагалися у влучності, спритності і кмітливості, демонстрували почуття дружби, колективізму, взаємодопомоги. Дівчата пригощали смачною національною стравою – варениками. У завзятій боротьбі перемогу здобула команда групи СО-28/20. Хлопці довели, що вони є гідними нащадками козаків.

Привітала учасників зі святом та нагородила команди заступник директора з навчальної роботи Сотник В.Л.

Викладач історії Лавецька О.В.