Інтегрований захід «Спорт, краса і медицина»

«Спорт, краса і медицина»

25.02.2020 року у Кам`янському медичному коледжі було проведено традиційний інтегрований захід: «Спорт, краса та медицина». У спритності, витривалості, обізнаності в галузі медицини змагалися студенти I-II курсу освітньо-професійних програм «Сестринська справа» та «Акушерська справа».

Цікавим виявився конкурс «Жіноча логіка», де студенти відповідали на питання спортивного та медичного напрямку. Найкращі знання показали студенти групи СС-7/19.

Завдання «Медичного калейдоскопу» були спрямовані на знання професійної термінології та ситуаційні завдання «Крок-М»; найбільше правильних відповідей у команди групи АС-6/19.

«Інтелектуальний футбол» нікого не залишив байдужим. Необхідно було розв`язати головоломки медичного та спортивного характеру. І всі учасники змагань впоралися гідно.

Спортивні естафети «Перегони за здоров’ям » були направлені на розвиток уміння працювати командою. Учасникам змагань необхідно було розв`язати ряд задач: одягнути немовля, зібрати необхідні ліки в аптечку, накласти компрес, вдягнути лікаря в операційну. Найспритнішою в естафеті виявилась команда групи СС-14/18.

Під час конкурсу «Коса дівоча краса», студентки продемонстрували свої здібності у плетінні коси.

Найсмачнішим був конкурс «Найкращі млинці» з нагоди Масляної, де студенти вдало захищали виготовлені страви.

Переможці нагороджені грамотами і солодкими призами.

 

Голова ЦМК загальноосвітніх дисциплін                    Л. А.  Сухорукова