День святого Валентина у 2024 році

«Не соромтесь, відкрийте почуття !!! Ваша половина (він або вона), навіть не здогадується, що Ви поруч. Зробити приємно людині – це ж так просто !!! А спогадів буде на все життя !!! …», – це слова голови Ради студентського співуправління – Вероніки Дєрябіної, напередодні Дня святого Валентина.

У середу, 14 лютого 2024 р., ув  есь світ святкував День закоханих – День святого Валентина. Ця подія не оминула і Кам’янський фаховий медичний коледж.

До початку короновірусної хвороби та початку військового вторгнення на територію незалежної України у нашому коледжі була традиція: вітати студентів із цим святом шляхом «Скриньки Кохання».

За ініціативи голови Ради студентського співуправління – Вероніки ДЄРЯБІНОЇ (група ЛС-43/22), у цьому році цю традицію було відновлено.

Напередодні свята в холі першого поверху коледжу було розташовано «Скриньку кохання», в яку здобувачі освіти мали можливість покласти «валентинки» або листи, адресовані особам, які їм подобаються або в яких вони закохані. Зверху «валентинки» треба було зазначити кому вона: групу, ім’я, прізвище (якщо знаєте). Конфіденційність, звісно, дотримано.

Вранці 14 лютого представники «Пошти Кохання» відсортували всі отримані «валентинки». Було отримано 137 «валентинок», серед яких частина -зроблених власноруч, 1 льодяник у вигляді «сердечка» та одна – «для Діаночки» без зазначення групи. Так як не вказано номер групи, будемо вважати, що це – для всіх дівчат з ім’ям Діана нашого коледжу !!!

Обєднавшись у три групи, «Пошта Кохання» вчасно доправила повідомлення до адресатів.

Перша група, під керівництвом Вероніки Дєрябіної, охопила частину головного корпусу та навчальні кабінети медичної практики, розташованих на третьому поверсі медичного гуртожитку. Друга та третя групи, під керівництвом Олени Сапаренко та Сергія Негоди, відповідно – іншу частину головного корпусу   коледжу та зубопротезний корпус.

Дуже приємною несподіванкою було отримання «валентинок» для педагогічних працівників коледжу від навчальних груп.

Шановні студенти, Ви дійсно внесли часточку кохання у наші серця !!!

Висловлюємо подяку всім, хто був задіяний у цьому святковому заході.

Кохайте та будьте коханими !!!

Рада студентського співуправління