День Європи 2022

З нагоди святкування Дня Європи в Кам’янському фаховому медичному коледжі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи з метою ознайомлення здобувачів освіти з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, формування єдиного європейського простору та ролі в ньому України.

Серед онлайн-заходів – тематичне засідання «Віртуальні подорожі столицями Європейських країн», захист проектів «Бізнес-культура країн Європи», бліц вікторина «20 питань про Європу».

Протягом тижня здобувачі освіти ознайомилися з історичною довідкою про історію створення і розвитку Європейського Союзу, обговорили європейські цінності, шлях інтеграції України до Європейського Союзу, політичні, економічні та культурні зв’язки нашої держави з провідними європейськими країнами та європейськими інституціями, подискутували, чому важливо бути вільним, хто має захищати свободу людини, роль ЄС у вирішенні проблем України. Особлива увага була приділена європейській орієнтації сучасної України.

День Європи став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей. Нашу країну та ЄС єднають спільні традиції, історія та культура, демократія і свобода.